Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondoltok errol?...

Ti mit gondoltok errol? MINDEN VELEMENY ERDEKEL! Van esetleg valaki ebben a 'helyzetben? ':D

Figyelt kérdés
Altalaban flortolgetek pasikkal,neha plazacicanak neznek,de nem vagyok ez a "rozsaszinkehhh babyhh -.-" -stilusu,csak adok magamra lehet tulzottan is magammal vagyok elfoglalva,es a kinezetemmel...hivtak mar szuzqrvanak is,mert szerencsere eleg sokan bokolnak nekem:) es szeretem ha felfigyelnek ram a fiuk.ES MEG CSAK NEM IS CSOKOLOZTAM SOHA.....pedig beleulok a fiuk olebe stb..hadd ne soroljam. Szoval velemenyek?nehez elhinni?vagy ez fura?

2013. máj. 8. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha már olyan szép vagyok, hogy a fiúk megengedik, hogy az ölükbe üljek, akkor nem csak ülök ott...

Nem feküdnék le mindenkivel, mert válogatnék, de nem játszanám a jókislányt, ha egyáltalán nem vagyok az. És te nem vagy az, jól mondják, szűzkurv@ vagy. Majd jön egy srác, vele meg "csak" análozni fogsz, mert hogy szűz akarsz maradni? Kicsit álszent, meg a viselkedésed is. Nem nézlek le ezért, azt csinálsz, amit akarsz, de őszinteséget kértél.

2013. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Úgy teszel, meg olyan lazán beszélsz erről, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Pedig valóban a szűzk*rva jelző illik rád, ha más nem. Lehet fogsz változni, de biztos, hogy nem jó irányba. Én is sok hasonló csajt ismertem, mind így kezdte. Aztán már nem is folytatom, mi lett belőlük, a fantáziádra bízom.
2013. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
talán azért néznek plázacicának mert túúl sokat adsz magadra...és még csak nem is a saját érdekedben h nézz ki valahogy hanem a fiúk miatt..és igen ez elég fura..
2013. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nyugodj meg, nem azért hívnak szűzk.rvának, mert bókolnak neked. Azért, mert úgy viselkedsz, mint egy hülye p.csa. Felfigyelnek rád? Azért mert ahogy egy ellentétes nemű megjelenik, mindenképp a központba akarsz kerülni. Azért nem csókol meg senki, mert pont nem érdekli a pasikat mit akarsz tőlük, mivel sablon vagy. Esküszöm, mintha a nyafogásod mögött leplezetten dicsekednél. " beleülök a fiúk ölébe stb. " Komoly? Az a te bajod édesem, ha egy éretlen ribi vagy 16 éves korodban. Képzeld,rám is felfigyelnek a fiúk! Huhh! Mert nyitott vagyok, kedves, és van saját véleményem, tudják meddig mehetnek el a jelenlétemben, úgy tekintünk egymásra, mint a testvérek, nincs köztünk olyan téma amit nem beszélhetnénk meg egymással. És ez szerintem azért alakult így, mert nem próbálok rájuk hajtani, nem, mintha nem volnána kölcsönös vonzalom egyikük- másikukkal, de a barátságunk ennél erősebb, ha elő is fordul, hogy átlépjük a barátság határait, kis időn belül, minden visszaáll a rendes kerékvágásba. Nem nehéz elhinni, hogy nem csókolóztál, azért nem tör tént meg, mert a fiúk csak azt látják rajtad, hogy tepersz. Kicsit élj, legyél önnmagad, vetkőzd le az irritáló p.csaságod, és a ribiszlenged, és akkor. Csiribiri! Úgy fognak nézni rád, mint lány, nem pedig, mint egy ócska játékszer. Csak azt kívánm neked, hogy szedd össze magad. Sok sikert!
2013. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Te valamit nagyon felreertettel. Õk meg akarnak csokolni, de en tartozkodom tole 16 evesen.
2013. máj. 29. 12:42
 16/16 anonim ***** válasza:
Ők meg akarnak csókolni, de te tartózkodol tőle? Ahhoz képest ezt írtad: "pedig beleulok a fiuk olebe stb..hadd ne soroljam."
2013. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!