Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miert nem lehet mindenkinek...

Miert nem lehet mindenkinek szűz barátnője?

Figyelt kérdés

Manapság ritka nagyon. Aki nem szűz azzal sajnos egy kicsit olyan érzésem van, mintha egy használt megunt nő lenne, akit mar megunt az illető.

Lenne egy szűz csaj csak ő meg baromira nem jon be.



2013. jún. 3. 03:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Nem egymás hozzászólásaira kellene válaszolni, reagálni - mert pl azt meg lehet tenni privát üzenetben is -, hanem a kérdező kérdésére válaszolni.


Egyébként ahogy a kérdésedből olvasom kedves kérdező, neked is lehetne szűz barátnőd, csak bizonyára az elvárásaidnak nem megfelelő. Nem feltétlen az ő hibája!

2013. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
08:15: Ha 7-es lennél, akkor a Voyageren lennél, nem itt bekszít moderátorkodnál. A piros kezek nyomkodása nem okozott elég élvezetet, így szóban is el kell kezdeni osztani az észt?
2013. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mert akkor soha senki nem dughatna.
2013. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ian Catman ***** válasza:

LOGIKA.

Ha mindenkinek szűz a barátnője, ebből következik, hogy a csaj már nem fekszik le utána mással. Soha többé. Tehát, minden nőnek és minden férfinak egész életében csak egyetlen egy partnere van.

Mégis, mekkora ennek a valószínűsége?

2013. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Synesztro ***** válasza:
Én viszont pont fordítva vagyok ezzel. A feleségem sem volt szűz, de előttem csak 2 szexuális kapcsolata volt. Aztán velem egyre jobb és jobb élményeket és tapasztalatokat szerzett, majd végül 3 év után kijelentette, hogy válni akar,mert ő még nem élte ki magát, és hogy még ki akar próbálni pár pasit, mielőtt megállapodna végérvényesen.:S:S:S Egy jóbarátom hasonlóképpen járt, ő volt a konzervnyitó a csajnál, ott 2 évre rá zakkant meg a csaj más pasikért, már 4 szerva volt a gyereknek, mire a csaj hajlandó volt elmondani neki:S:S:S
2013. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszi utsó válaszoló! Megerősítetted bennem a tudatot, h szűz nővel soha többet ne kezdjek! :) A kérdező is megtudja majd, ha odajut!
2013. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!