Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon rossz élmény volt az...

Nagyon rossz élmény volt az első szeretkezésünk. Hogy tudnám elhinni, hogy legközelebb nem tesz olyat, amit nem szeretnék?

Figyelt kérdés
Tegnap feküdtünk le először. Én még szűz voltam, nagyon fájt, ahogy próbálkoztunk. Kértem, hogy hagyja abba egy kicsit, erre váratlanul erősen benyomta teljesen a farkát, mert szerinte jobb rajta túlesni. Véreztem is, de a legrosszabb az volt, hogy nem erre számítottam, nagyon rossz élmény volt, még mindig úgy érzem, hogy sajog mindenem. Ő szeretne ma is együtt lenni, de nem kívánom. Miért volt ez ilyen rossz? Lesz ez még jobb is, ugye?A szexre fel voltam készülve, de arra nem, hogy azt kérem, hogy hagyjuk abba, ő meg eldönti helyettem, hogy nekem hogy jobb.(nem volt jobb, sem fizikailag, sem lelkileg)
2009. okt. 14. 16:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltetek, beismerte, hogy rosszul tette, hogy nem vette ki, sajnálja, bocsánatot kért. Ha szereted, találkozz vele, a sexet nem kell erőltetni, de ha őszinte volt a srác, szerintem újrapróbálhatjátok. De ha megint ezt csinálja, már az ágyból dobd ki azonnal. Felpofozni ne felejtsd el.
2009. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
de csak akkor próbálkozz újra ha nem undorodsz tőle.
2009. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ez történt Veled. Tudom nehéz, de próbáld meg elfelejteni, ami történt. És persze a pasit is. Egy rohadt önző állat, aki ilyet tesz.
2009. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Ezt megbánni nem lehet... 18/F

Vagy azonnal vagy később = soha.

2009. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
ne higgy neki....csak a sexet akarja.....
2009. okt. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!