Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves lány vagyok. Nem...

15 éves lány vagyok. Nem mertem még tampont használni (szűz vagyok). Szerintetek érdemes használni? Tudom, hogy nem csinál semmi gondot a hártyában. :DDe valahogy irtózom tőle. MIt tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 15:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Anno én is irtóztam a tampontól, aztán egyszer volt valami strandolás, amit semmiképp nem akartam kihagyni és rávettem magam a tampon használatra és utána már nem volt visszaút. Alapból utálom az egész menstruációt, mert ahogy a reklámok is mondják oda a komfortérzet, viszont a tamponnal ez megmarad, mert nem kell attól félnem, hogy átázok (vékonyabb betétet tampon mellett is használok, azért nem ettem meszet), elmozdul a betét, melegebb napokon állandó sűrű csere mellett "szagot ereszt". Ráadásul nincs olyan érzet erősebb napokon, hogy csupa vér vagyok odalent ha épp nem itthon vagyok és teszek rá kategória. Szóval ha ki kell mozdulnom, akkor tampon és kényelmesebben mozgok, ha viszont itthon akkor betét, estére is csak az így az esetleges nem tisztul eléggé mellékzönge is kimarad. Ráadásul menszesz utáni hüvelyöblítés ilyen tejsavas vacakkal sokat segít a pH visszaállításban.


De idővel rájössz az ilyen trükkökre, hogy neked melyik a legjobb :) Viszont tényleg amíg szűz vagy maximum a mini méret, már ha az sem nagy a számodra, de az max az enyhébb napokra elég vagy várj vele, amíg lesz egy srác, és utána kezdj el barátkozni vele, mert azért annyira nem rossz találmány :)

2013. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszike! Jó sok választ kaptam.
2013. júl. 24. 11:12
 13/13 anonim ***** válasza:
A sok példát és ellenpéldát félretéve, ha megnézed, nők milliói használnak tampont minden gond nélkül. Ha annyira rossz lenne nem tennék. Próbálj meg egy minit és majd eldöntöd, h máskor is használsz e. Én úgy szoktam, h az első 2-3 napban, amikor jobban vérzek tampont használok, utána betétet. Így kényelmesebb és tisztább. Próbáld ki, különben sose tudod meg, h jó e vagy sem.
2013. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!