Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hittem, hogy a pasi...

Azt hittem, hogy a pasi örülni fog, hogy ártatlan vagyok. De miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Szóval rákérdezett arra a dologra, hogy voltam-e már fiúval, erre én őszintén bevallottam, hogy nem. Azt hittem, hogy erre majd beindul, mert eddig mindig ezt hallottam, éreztem, hogy a pasik szeretik.

De más lett, elkezdett szánalommal, lekicsinylően viszonyulni hozzám. Korábban nőként kezelt, most már csak kislányként.

Nagyon rossz érzés, hogy ahelyett, hogy felizgattam volna, taszítom. Sírógörcs kerülget, annyira rossz érzés.

Ennyire rossz szűz csajjal a szex??

NEM KÉREK PRIVÁT ISMERKEDŐS ÜZENETEKET!!



2013. aug. 25. 14:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
35%

Sokan el vannak tájolódva. Mi jó abban ha szűz?

-akár éveket is várni kell rá (nálam már itt alapból kiesik);

-mikor végre beadja a derekát,akkor is csak maszatol,tök béna,tapasztalatlan,éretlenűl vihogy meg pfújjol hogy "jaj azt ne mer' undi",blabla.

Nekem ilyesmihez nincs türelmem,soha nem is volt.

2013. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

lehet, hogy a fiúk egymást közt így gondolják, de óriási tévedésben vannak.

1. ha tetszik, szeretem---nem várnék sokat.

max. 1 hónapot. vagy csak 2-3 hetet.

2. nem mondanám mindenre azt, hogy undi.

más nők is mondják néhány dologra, h azt azért nem. mert elég sok mindenhez kedvem van.

Sőt úgy érzem, hogy jobban élvezném, mivel újdonság lenne, s nem csak fadarabként feküdnék.

2013. aug. 25. 14:51
 13/30 anonim ***** válasza:
70%
Ha az összes pasi így gondolkozna akkor a nők szüzek maradnának örökre. :D
2013. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Amator vagy kerdezo...de azert szetdugnam a puncid...:-)
2013. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Az tényleg fontos kérdés jelen esetben, hogy hány éves vagy?


Én egy szűz lánnyal járok most, én nem vagyok már az.

Nagyon jó vele, lelkileg is, érzelmileg is, de "technikailag" is - nagyon jól csinálja, pedig először velem csinálja.

És nekem nagy élmény, hogy megmutathatok neki dolgokat, hogy velem éli át először.

Megbeszéltük, hogy egy darabig még szűz marad, így is nagyon sok élvezetet adunk egymásnak.

2013. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%

Azért egy kort írhattál volna, az sem mindegy.


Az a baj, hogy mindenki végletekben gondolkozik. Az a férfi, akinek egy tapasztaltabb nő kell, nem egy orbitális ribit kíván magának, akit lehetőleg egész Közép-Európa magáénak tudhat, csak nem szüzet.


Egyszerűen NEM tud egy szűz ember olyat produkálni, mint az, aki már kicsit tapasztaltabb. Ezzel nincs gond, hát mindenki így kezdi, teljesen természetes, de szerintem senkit nem kell ezért lenézni, én megértem a srácot.


Nem kéne udvariatlannak, lekezelőnek lennie, de ha ezért végülis visszautasít, az szerintem teljesen érthető. Lehet, hogy lesz aki értékeli a szüzességed, főleg ha tizenéves korban mozogsz, de ha már húsz felett, akkor azért ne nagyon reménykedj ilyesmikben, és ezt most minden rosszindulat nélkül mondom.

Lesz, aki bevállalja, hogy persze, ő tanítgat, sőt talán még majd örül is neki, de - szerintem legalábbis - a többség annak örül, ha nem kezdőt kap.

Ami NEM jelent r..ibancot!


22L

2013. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
44%
Sajnálom, ha nem marad nálad emiatt, de azt elmondod, hogy minek örülne abban, hogy szűz vagy?
2013. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy mire kellene igazából megtanítani.

a szex ösztönös folyamat, nem iskolában tanulja az ember.


nem nullaként kezdem, hiszen vannak nemi vágyaim, adni akarok a másiknak.

a csók is ilyen volt. arra is azt mondták, tanulni kell, meg belejössz.

erre kb. már az elsőnél olyan volt, mintha 100 éve csinálnám. úgy felállt a farka. tudom, a sex más.


de én úgy érzem, jobb lehetek még így is, mint 1 kiégett nő, akinek mindig fejfájása van, ha hozzáközelítenek.

2013. aug. 25. 16:32
 19/30 anonim ***** válasza:
61%

De igenis tanulni kell!

Pl: hol vannak az erogén zónák; milyen pozíciót veszel fel a legkönnyebben, milyet kevésbé; hova pakold a feleslegessé vált testrészeket (pl. a az alsó kezedet egy oldalfekvő pózban) mennyi ideig bírsz orálozni, és milyen mélyen; milyen ütemben kell mozognod pl. lovagló pózban, hogy vezesd magadba a partnered péniszét különböző helyzetekben; hova tedd a hajad...egyáltalán milyen érzés az, amikor ott van egy nálad nagyobb test az ágyban, és egymásra kell hangolódni. Hogyan fogadd el, hogy ő vezeti a dolgokat, és hogyan vedd át megfelelő időpontban az irányítást...

Ezt mind tanulni kell. Egyik haverom azt mondta, az első öt partneredig szűz vagy tapasztalat és gyakrolat szempontjából.

2013. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

és akinek rövid haja van, hogyan dobja hátra?

vagy aki félkarú?

2013. aug. 25. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!