Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azt hittem, hogy a pasi...

Azt hittem, hogy a pasi örülni fog, hogy ártatlan vagyok. De miért viselkedett így?

Figyelt kérdés

Szóval rákérdezett arra a dologra, hogy voltam-e már fiúval, erre én őszintén bevallottam, hogy nem. Azt hittem, hogy erre majd beindul, mert eddig mindig ezt hallottam, éreztem, hogy a pasik szeretik.

De más lett, elkezdett szánalommal, lekicsinylően viszonyulni hozzám. Korábban nőként kezelt, most már csak kislányként.

Nagyon rossz érzés, hogy ahelyett, hogy felizgattam volna, taszítom. Sírógörcs kerülget, annyira rossz érzés.

Ennyire rossz szűz csajjal a szex??

NEM KÉREK PRIVÁT ISMERKEDŐS ÜZENETEKET!!



2013. aug. 25. 14:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

20-asnak igaza van. A kerékpározást is tanulni kell.

Nyilván az elején nem vagy gyakorlott, de olyan pasival nem szabad kezdeni, akinek nincs türelme egy kezdőhöz!!

Hány éves vagy?

2013. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
és főként aki ostoba, mint a kérdező? XD
2013. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Épp ellenkezőleg. Én tisztelném, becsülném, ha valaha találnék egy ilyen lányt. Nálam csakis ilyen jöhetne szóba. Nem vagyok vallásos csak monogám.


Az ilyen emberi hulladékokat meg dobd ki, mert nem érdemelnek meg egy olyan kincset, amilyen te vagy.


Egyébként hány éves vagy?

2013. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

már megoldódott az ügy! mivel az itteni riogatások ellenére újra beszélünk a pasival. írt nekem.

remélem, hogy hiányzom neki.

2013. aug. 26. 12:28
 25/30 anonim ***** válasza:

Van rá egy húszasom, hogy a haverjai beszélték rá, hogy mennyire lennének a helyében és mekkora dicsőség a szűzlyukasztás.


Tényleg nem akarlak befolyásolni, főleg mivel nem ismerem egyikőtöket sem, de azért vigyázz vele. Tudod, aranyszabály, hogy általában az első reakció a őszinte. (Kivéve persze ha félreértésről van szó, de azon hogy valaki szűz kevés dolgot lehet félreérteni).

2013. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

tudom, gondoltam én erre is, ne félj.

ismerem azért a pasik agyát. s szerintem is beszélt vkivel.


egyébként már vagy 3 éve ismerem, tehát nem most mutatkozik be.

2013. aug. 26. 13:10
 27/30 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy ismered te a pasik agyát. Ne legyél ennyire magabiztos, mert meglékellek :)
2013. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
húde megijedtem!
2013. aug. 26. 13:44
 29/30 anonim ***** válasza:
Én örülnék neked!:)
2013. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a szűz lányokat! Nincs velük bajom!
2013. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!