Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tehetnék? Tanácstalan vagyok.

Mit tehetnék? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
A barátommal két hete vagyunk együtt és már el akarja venni a szüzességem.én:16 a barátom :17 éves.Most mit csináljak?Hagyjam neki?Nem nagyon szeretném ezt még,de félek hogy ez miatt szakítani fog velem.És én nagyon szeretem.:/
2013. aug. 31. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bír várni, hagyd el a pics*ba, nehogymár sürgessen
2013. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 2 hét utàn ezzel sürget akkor sanszos hogy csak a szexért van veled.
2013. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan kérdés amiben neked kell döntened, nem a pasinak. Akkor üssétek nyélbe a dolgot amikor Te akarod, ha képtelen megvárni akkor dobd a fenébe, mert ez esetben beleszerettél egy s-e-ggarcba.
2013. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad....ha két hét után máris ágyba akar vinni, akkor valószínű, hogy csak szexre kellesz neki sajnos..

Elég sok ilyen fiú van ebben a korosztályban :/

2013. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ott köll hagyni, és nem fog vele piszkálni
2013. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha már két hét után ezt akarja, akkor valószínüleg csak erre kellesz neki,sajnos..

ha igazán szeretne hagyná, hogy te döntsd el mikor szeretnéd, hogy megtörténjen

2013. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne menj bele! Ha emiatt szakít Veled, akkor egyértelmű, hogy csak szexre kellettél neki!
2013. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 évesen nemhogy a két hét a két hónap is baromira kevés,szerintem térjetek rá vissza az első évfordulón ha meg sürget dob ki a francba
2013. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!