Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék? Tanácstalan...

Mit tehetnék? Tanácstalan vagyok. (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor alsó osztályba jártam nagyon beképzelt kislányt voltam,aztán egy tanár emiatt elkezdett megalázni az egész osztály előtt(amit így utólag nézve meg is érdemeltem) teljesen magamba roskadtam,és a mire kijártam a nyolcadikat elérte hogy teljesen magamba zárkózzak és egy életre belép traktálta azt hogy semmit sem érek.Sajnos ezt a mai napig így gondolom,nem merek szépen öltözködni még a hajam sem merem kiengedni mert félek hogy újra olyan leszek mint kiskoromban.Sajnos ez akkor is érződik mikor ismerkednék és párkapcsolatot szeretnék.Mit tegyek?Nagyon megköszönném ha segítenétek.L
2013. aug. 23. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, szard le, legyen önbizalmad arra gondolj amit eddig elértél. :)
2013. aug. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével. Öltözz úgy, ahogy kedved tartja. Nem a ruha teszi az embert, hanem a viselkedése. Ha megváltoztál, nem lesz gond. Csak érezd jól magad a bőrödben. Önbizalom nélkül esélytelen párkapcsoaltot kialakítani.
2013. aug. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jó cuccok nem feltéltlenül függnek össze a belsőddel és légy kedves, ne beképzelt..mert azoknak a szerencsétleneknek, akiknek ezzel fájdalmat okozol kb ugyan azt érzik, mint most te, szóval gondolj majd arra.
2013. aug. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azért mondta,mert nem akarta h. te legyél a középpontban,mert az iskolában elv. tanulni kéne.de amint kilépsz ne hagyd hogy befolyásoljon. úgy vagy jó ahogy vagy és kész.én is ilyen önbizalomhiányos voltam mint most te.sürgősen kezdj el élni,ismerkedni,barátkozni bulizni.elősször furcsa lesz mert szokatlan mivel még nem csináltad, vagy csak nagyon nagyon régen.Hidd el hogy szép vagy,csak ahoz a szép oldaladat kell mutatni. egy bezárkózott lányhoz,vagy akár sráchoz senki se fog odamenni,neked kell lépni bármilyen nehéz.ha nem öltözködsz szépen,nem törődsz a külsőddel nem várhatod el hogy szepnek nézzenek még ha azis tudnál lenni ha egy picit odafigyelsz ezekre. Sok sikert az élethez ;)
2013. aug. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!