Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kívánom a legjobb barátomat?...

Kívánom a legjobb barátomat? Mit tegyek, hogyan küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés
Fiú-lány barátság. Legjobb barátok vagyunk. Szinte mindent tudunk egymásról. Rengeteget vagyunk együtt. Tőle normálisabb fiút nem ismerek. Nem balhés meg semmi ilyesmi. Nem iszik, nem drogozik. Annyira egy hullámhosszon vagyunk. Annyit nevetünk együtt. Viszont...van olyan időszak, hogy rám tör valami...már néhányszor sikerült 'vissza állítanom' magamat a 'barát zónába'. De most nem akar sikerülni. Múlt héten ahhogy ültünk egymás mellett, el kezdte a karomat simogatni, aztán a combomra tette a kezét, simogatott DE leállítottam, mondtam (határozottan) , hogy ne csinálja ezt. Ezen kívül telon is gyakran hív. De mi csak barátok vagyunk. De én mégis bele őrülök ebbe. Mi ez? Hogy küzdjem le? Nem akarom elveszíteni a barátságát. 16 évesek vagyunk.
2013. szept. 2. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha tudjátok hogy nincs szerelem és egyikőtök se akar többet barátságnál 1-2 baráti szex nem okozhat gondot.. én szeretnék ilyen barátnőt magamnak :D
2013. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igencsak ő is akar valami mást tőled. Ennek a barátságnak már vége, mindeketten túlléptetek rajta. Innen rajtad múlik, hogy több lesz-e, mint csak barátság.
2013. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szüzek vagyunk. Nem lehet köztünk semmi. Túl sokat tudunk egymásról (ki kibe volt szerelmes stb). Meg nem vagyok konkrétan az esete szerintem. Nem vagyok szép. Vagyis hiába mondják, nem érzem magamat annak. El fog múlni? Miért a francért kell engem így fel kavarni? Miért kell hozzám érnie? Nem is hinné mit okoz vele. Mit tegyek? :'(
2013. szept. 2. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű hogy ő többet érez mint barátság. És ahogy látom te is. Szerintem ne próbálj meg küzdeni ellene, engedd hogy megtörténjen aminek meg kell történnie. Szerintem kezdetek egymásba szeretni :)
2013. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már mindegy, nem maradtok barátok.
2013. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz mindenkinek. :)

De a szívem megszakad. 3 éve vagyunk legjobb barátok. Olyan sok közös élményünk van. Most meg... Ha tudnátok mennyire lehangolt vagyok. Nem is tudom; mitől félek jobban? Hogy érez irántam valamit, vagy hogy nem érez irántam semmit?! :

2013. szept. 2. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
ő érez irántad valamit, de te a szíved mélyén más iránt érzel valamit, akinek félsz elmondani hogy tetszik.....pont ezért állítottad le...
2013. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom, ismerem az érzést. Próbálj meg egy kicsit visszavonulni. Mármint pár napra kerüld egy kicsit vagy nem tudom, lehet már túl sokat vagytok együtt ez a baj. Meg akkor kitisztul hogy mit is érzel iránta. Hidd el jót tesz, én is így voltam vele, hogy míg mindennap találkoztunk, beszélgettünk, észre sem vettem hogy többet érzek, meg össze is voltam zavarodva, kicsit olyan "túl sok túl hirtelen" érzés volt. Aztán egy huzamosabb ideig nem láttam és akkor esett le, hogy mit is érzek iránta.

Az meg hogy ő mit érez, vond le a köveztetéseket. Van-e olyan lány aki tetszik neki, szokott-e veled az érzéseiről beszélni... tehát úgy viselkedik veled mint az egyik haverjával, vagy több? Meg te is utalhatsz rá hogy tetszik neked valaki, aztán nézd meg hogyan reagál. Ha annyira ismered biztos felismered ha erőltetett a mosolya vagy valami ilyesmi :) Bár szerintem azok alapján amit leírtál megnyugodhatsz, mert számára ez már több mint barátság. Csak mondom, szerintem egy kis idő kell mindkettőtöknek hogy letisztázódjon. Vagy csak egyszerűen beszéljétek meg. Vagy az is jó ha csak simán folytatjátok, aztán úgyis lesz belőle valami. Ha lennie kell, akkor lesz :)

2013. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne legyen ennyire alacsony az önbecsülésed. Ha azt mondják, hogy szép vagy, akkor biztos az is vagy. Ha már így viszonyul hozzád a srác, tuti ő is többet szeretne, és ahogy látom..te is, csak félsz, hogy a barátságotok rovására megy. Beszéljétek meg szerintem nyíltan a dolgot. Elmondod neki, hogy mit érzel, szerintem ő is szeretné magasabb szintre emelni a kapcsolatotokat, ha meg nem, akkor se vesztesz vele semmit, ha elmondod neki. Én nem vagyok az a baráti szex párti, már csak azért se, mert anno nekem is volt 1 hasonló, aztán majdhogynem a barátság rovására ment a szex, mostanában kezdtünk el megint beszélgetni..
2013. szept. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem, raersz meg a szexel 16 eves vagy, lehettek meg baratok huncut gondolatokkal, amig nem szexeltek addig elvileg baratok vagytok szoval...


Tartsd meg a baratsagot, 16 evesen ugyse fogtok osszehazasodni akkor meg minek rontanad el \

Nem vagtok 24 evesek

2014. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!