Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 vagy annal idosebb ferfiak,...

23 vagy annal idosebb ferfiak, akiknek meg soha nem volt kapcsolatuk. Ti hogyam birjatok, baratno nelkul? En azt hiszem mar becsavarodtam es pszichopata gondolataim vannak.

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 20:45
1 2
 11/16 koltt ***** válasza:
41%
Na ezt légyszi fejtsd ki részletesebben, mi az oka hogy nem volt még nőd? Csúnya vagy? Kövér? Csóró? Vagy beszari? Mert valaminek kell lennie. Meg mi az hogy a kúrvák is visszautasítanak? Miért? Mateket tanulsz, szóval van logikád, van egy problémád, egyszerűen kell készíteni egy algoritmust az adott problémához. A probléma adott, meg kell keresni az okát, megszüntetni azt, és akkor megszűnik a probléma is.
2013. szept. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sajnos több tényező is kedvezőtlen számomra. Egyrészt a férfiak/nők aránya. Külső genetikai adottságok: alacsonyság.

Sokan cigánynak néznek, bár nem vagyok az és a szüleim se. Biztos vagyok benne, hogy ez sokakat eltántorít, mivel a nők 90% gyereket akar (én semmi esetre sem). A pénzhez csak egy kis ész és "pofa" kell. A fogyáshoz meg egy kis akarat. Egyébként mindkét dologban jól állok.

Több ismerősömnek se - akik jóval szerencsésebbek külsőre - volt még soha barátnőjük, pedig már 26-27 évesek.

Szerintem a nők egyszerűen képtelenek elhelyezni magukat a párkapcsolati "piacon". Mindenkinek - még a legcsúnyábbnak is - a helyes, magas, szőke szépfiúk kellenek. Inkább kivárnak és beállnak 26.-nak, minthogy egy "magamfajtával" vesződjenek. Nem is inkább pasit keresnek, hanem genetikai adottságokat, hogy a gyerekeik majd a legjobb géneket örökölhessék. És talán ez logikus is.

2013. szept. 20. 13:32
 13/16 Noydra ***** válasza:
Igen lehet, hogy ez logikus amit írtál, de ma már kevés nő akar 30 alatt gyereket. Ez az egyik, a másik, hogy voltál fiatalabb is (most sem vagy idős...), akkor meg eleve nem gondolkodnak gyereken, ha pasiznak.
2013. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor csak "szar" vagyok náluk! :(
2013. szept. 20. 23:03
 15/16 Noydra ***** válasza:
Neten keresztül igen nehéz az olyan helyzetben lévőkön mint te... Ez van. Ha élőben látna valaki, miközben csajozni próbálsz, talán tudna segíteni.
2013. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Néha nekem is megfordulnak fejembe elég fura gondolatok, de úgy vagyok vele ezek csak gondolatok. Egyenlőre még bírom nő nélkül, matyizgatok, majd csak lesz valami.
2014. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!