Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek pszichopata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek pszichopata?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, és állítólag én is jó fej vagyok csak pszichopata. Hogy ne legyek az?? Mert igazából beleüvöltenek a fülembe én meg erre rohanok utána, most mi mást csináljak?? Meg gyorsan felkapom a vizet! Segítsetek!!

2012. máj. 17. 21:03
 1/10 MentallyDisabled válasza:
100%
Legközelebb ne legyen nálad víz.
2012. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha pszichopata vagy, akkor az egy betegség, és a pszichiátrián a helyed, nem megy csak úgy, hogy mostantól nem vagyok pszichopata, mint ahogy az se megy, hogy az epilepsziás ember gondol egyet és másnaptól nem lesz epilepsziás.
2012. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
XD Na fejlődök!! Ezen nem lettem ideges!! :D
2012. máj. 17. 21:14
 4/10 A kérdező kommentje:
De mivel csökkenthetném az idegességemet?
2012. máj. 17. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Például szexszel.
2012. máj. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az hogy hamar felkapod a vizet nem egyenlő a pszichopátiával, művelődj mielőtt baromságokat írsz.
2012. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Carlsokolbász ***** válasza:
Te tuti nem vagy pszichopata! Az ilyen betegségben szenvedő emberek TELJESEN érzéketlenek, tárgynak tekintik a másikat. Emiatt csinálnak sokkal cifrább dolgokat is mint amiket a filmekben látni. Ha meg ijesztő vagy, akkor csak relaxálj!
2012. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

22:54


Egyáltalán nem olyanok mint a filmekben, és ezt most úgy értem, a filmekben eléggé túloznak. Vagyis nem feltétlen csinálnak "cifrább" dolgokat.

2012. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te nem pszichopata vagy, hanem egy tudatlan csitri, aki előbb ír, mielőtt gondolkodna (vagy utána nézne a dolgoknak).


Ha pszichopata lennél nem lennél ideges ilyen kis semmiségek miatt, pláne nem a kommentek miatt. Esetleg terveznéd, hogy ezt vagy azt a válaszolót elkapod vagy valami... De valószínűleg azt sem tennéd, mert ez olyan semmilyen dolog, nem elég ahhoz, hogy hosszabb ideig táplálja az elhatározást...


Megjegyzem, az is idióta aki téged pszichopatának nevezett.

2012. máj. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat, megtudtam, hogy egy tudatlan csitri vagyok...Ez van -.-"
2012. máj. 21. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!