Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hülyeség lenne...

Szerintetek hülyeség lenne ezt csinálnom? 21L

Figyelt kérdés
Szóval én még szűz vagyok. Megismertem egy nálam pár évvel idősebb fiút, aki nagyon szimpatikus, nagyon tetszik. Azt mondta, én is neki. Úgy néz ki, összejövünk. Magamtól nem igazán akarnám elmondani, hogy még szűz vagyok, maximum ha rákérdez, akkor nem hazudok neki. A korom miatt nem akarom, hogy hülyének nézzen, hogy még nem szexeltem. Tehát gondolkodtam azon az elméleten, ha vennék egy vibrátort, és azzal kényeztetném magam az első szex előtt, hogy ne fájjon, ne vegye észre, hogy épp akkor veszítem el. Ha meg is tudja, mert rákérdez, akkor is legalább ne kínlódjon velem, hogy ott nyüszítek alatta a kellemetlenségtől. Magyarul előre bejáratnám magam a saját technikámmal. Mit gondoltok?
2013. okt. 18. 19:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát, ahogy elnézem a válaszokat, tényleg baromság lenne. Igazából már próbálkoztam magamnak ujjal, de még eggyel is nagyon fájt. Nem tudom... tanácstalan vagyok. Én vele ezt az egészet komolyan gondolom, nagyon kedvelem, és úgy veszem észre, neki is komolyak a szándékai felém. Ő már nem szűz, tapasztalt srác. Az ő szájából szeretném, vagy kéne hallanom azt, hogy nem baj, ha szűz vagyok, számára nem gond... de nem tudom mikor jön el ez a pillanat, mert mit mondtam, nem igazán akarom magamtól elmondani neki, nem akarok kockáztatni.
2013. okt. 18. 19:25
 12/16 A kérdező kommentje:
Miért lennék gáz ember? Azért jöttem ide, mert segítséget, tanácsokat vártam, nem savazásokat te szerencsétlen. Ha csak oltani tudod az embereke, mert te tökéletes vagy, akkor húzz innen, senki nem kíváncsi az oltásaidra.
2013. okt. 18. 19:27
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szuzesseg temaval egyaltalan nem kell foglalkozni, hagyni kell a dolgokat a maguk termeszetessegeben megtortenni ... valojaban ugy az igazi.


A szexet pedig nem kell elokesziteni, avagy bejaratni ... vicces :)

2013. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Eves elott sem ragod meg a falatot :)
2013. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pontosan veled egy korú vagyok, és szűz. Szerintem bolondság lenne, ha szeretitek egymást, ez nem lesz probléma, legalábbis én így gondolkodom. Ha nagyon akartam volna, már rég elvesztem, de gyakran gondolok arra, hogyha majd lesz egy lányom talán, aki megkérdezi: "Anya, te hogy vesztetted el?", akkor olyan választ tudjak adni neki, amivel példát mutatok. Bár, addigra ki tudja, hogy tart majd a világ... Egy szó, mint száz, úgy veszítsd el a szüzességed, hogy nem gondolkodsz azon, jó ötlet-e, annyira magától értetődő. :)
2013. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na mire jutottatok?

Amúgy ilyen esetben sokat segíthet egy kis síkosító, és ujjazás, kényeztetés, nem egyből farokkal esni neki.

2022. ápr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!