Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok, le feküdjek a...

18 éves vagyok, le feküdjek a barátommal?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt szeretjük egymást, közös jövőt tervezünk, nyáron szeretnénk összeházasodni. Ő vele csókolóztam először. Biztos vagyok abban, hogy szeretem, vágyom is rá testileg,lelkileg, de bizonytalan vagyok félek(ismeretlen dolog,fájdalmas stb..)mellesleg rögeszmém volt,hogy szüzen menyjek férjhez(lehet hogy ez tart vissza még?). Ő már nagyon szeretné, de azt mondta addig vár amíg csak szeretném... Szerintetek lefeküdjek vele, vagy várjak még? ő 20/f

2013. nov. 10. 02:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan :) ennyi idő után egy komoly kapcsolatban már természetes dolog a szex, hidd el hogy jó lesz :)
2013. dec. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Költőnő? ***** válasza:
ha ilyen ellenérzéseid vannak, sok jóra ne számíts... Nagyon durva blokkokat tud odatenni, ahová nem kéne.
2013. dec. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!