Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem találni olyan fiút, aki belemenne velem csak szexbe, úgy, hogy még szűz vagyok? 20L

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatra gondoltam. Szóval itt vagyok 20 évesen, és már eléggé szar, hogy még mindig nem szexeltem. Nem azért zavar, mert körülöttem már senki sem szűz, hanem mert már nagyon kívánom. Egyszerűen már megakarom tapasztalni. Viszont sehol sem találok, nem is találtam az eddigi 20 évem alatt olyan srácot, aki tetszett volna külsőleg, belsőleg egyaránt, és komoly kapcsolatot szeretett volna. Vagy ha még is, már volt barátnője...a legtöbb fiú nem szereti a csak szexet szűz lányokkal, mert macerás. Szerintem nem nézek ki rosszul, kapok pozitív visszajelzéseket, de még sem vagyok az a tucat, cicababa kinézetű lány. Jobban belegondolva, már meguntam az állandó keresgélést, hogy végre szerelmes legyek, így nem is hiányzik komoly kapcsolat az életembe, jelenleg. Mennyi az esélye, hogy a számára vonzó külsőm ellenére is visszafog utasítani egy fiú, ha csak szexet akarok tőle, és megtudja, hogy még szűz vagyok? Persze csak olyan fiúra gondolok, aki már nem szűz...
2013. nov. 14. 21:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed.
2013. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalomra keresel valakit vagy bizonytalan időre szóló szexkapcsolatra vágysz?


Azt vedd figyelembe, hogy a szex nem egy olyan dolog, hogy beleugrasz és profi vagy mindenben. Ehhez nem elég egy alkalom, de még kettő se. Ahhoz, hogy Te lányként élvezni tudd, be kell járni egy elég hosszú utat, ami a saját és a másik testének felfedezésével és pettinggel van kikövezve. Ez nem rossz, sőt, párkapcsolatban az egyik legizgalmasabb, amikor felfedezitek egymást. Ha Te beleugrasz a medence legmélyebb részére, nem biztos, hogy élvezni fogod a dolgot. Persze megtanulsz úszni, de mennyivel jobb, ha valakivel közösen sétálsz be a vízbe, kézenfogva, mintha a vízből hívna egy srác, hogy "ugorj be, meglátod milyen jó!" Te meg alig kapsz levegőt, mert a víz hideg, meg mély.


A lényeg, hogy szerintem se erőltesd a szexkapcsolatot, vagy olyannal kezdj ilyenbe, aki van olyan türelmes, hogy megtanítja Neked az alapokat és nem csak magával foglalkozik.

2013. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

ja velem.

F20 szűz xd

2013. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
szerintem nincs, mert nagyon gyerekesen állsz hozzá és még érned kell ehhez
2013. nov. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!