Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hülyeség várni az...

Szerintetek hülyeség várni az igaz szerelemre és a szüzesség elvesztésével?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, idáig még nem volt senki olyan az életemben akivel lefeküdtem volna...vagyis még nem voltam igazán szerelmes, és én úgy nem akartam hogy ez az érzés nincs meg. hülyeség várni?
2014. jan. 2. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem!

Ha visszaforgathatnám az időt, akkor várnék.

2014. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni.

Ésszerűen nincsen ellene/mellette sem semmi. Te tudod akarsz e ezzel várni.

A szüzesség sem glória/sem pedig skarlát betű. Gyakorlati a jelentősége. Olyan mint az érettségi, mindenki nagy ügyet csinál belőle, utána meg néz, hogy mire volt ez a cécó :)

2014. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem hülyeség. Te így érzed jónak. Más meg máshogy. Nekem elég volt, hogy szexuálisan vonzódtam a fiúhoz. Nem bántam meg, baromi jó volt :-) De én mondjuk nem értékelem túl a szüzességet. Pl kimondottan örültem, hogy a szerelmem tapasztalt férfi.
2014. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha te így érzed jónak, akkor semmi gond. Nincs is annak sok értelme, hogy az ember mindenkivel összefeküdjön, csak azért hogy legyen valakije. Az igaz szerelem lehet nem is létezik, de kisebb-nagyobb szerelmek vannak, és van olyan amelyik kitarthat egy életen át, legalább valamilyen formában. Legalábbis remélem én is :/...

Jobb érzés is lesz szerelemből az első - meg mindegyik- én se csináltam soha érzelem nélkül.

29n

2014. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

" Pl kimondottan örültem, hogy a szerelmem tapasztalt férfi."


Ez eléggé minősít téged... Szvsz semmi jelentősége nincs sem annak, ha valaki tapasztalt, sem annak, ha szűz. De azért beteges dolog örömtáncot járni azért, ha a szerelmed már mártogatta mások lucskos lyukába a farkát előtted. :D

2014. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ja, nem csinálok belőle nagy ügyet, ez az élet része és szerintem gyönyörű dolog. csak a barátnőim nem értik hogy mire várok még..de én meg nem keresek magamnak csak ez miatt senkit.
2014. jan. 2. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak ezért valóban nem érdemes :)
2014. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele nyugodtan, én is ezt teszem. 23/F
2014. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen kezdtem "bekattanni", többször téma volt egy jó fiú ismerősömmel, hogy elveszi és csak szexkapcsolat lenne köztünk, de amikor arra került volna a sor, mindig elbizonytalanodtam, így végül soha nem lett belőle semmi.

Végül 23 évesen vesztettem el, szerelemből, mert nekem máshogy nem ment volna.


Igazából úgy gondolom, hogy hülyeség "tartogatni magad", ha jön valaki, akivel lefeküdnél, tedd meg, akár szerelmes vagy akár nem, 20 évesen szerintem ez már nem számít.

De a lényeg, hogy biztosan érezd, hogy le szeretnél feküdni vele és semmi bizonytalanság ne legyen benned.

2014. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, bár lehet hogy először olyannal jössz össze, akiről azt hiszed, hogy az igazi, de hónapokkal később kiderül, hogy mégse az. Szerintem, ha valaki tetszik neked, akkor ne hagyd ki a lehetőséget!
2014. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!