Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúknál mindegy, hogy kivel...

Fiúknál mindegy, hogy kivel veszítik el a "szüzességüket"?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 19:07
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy a többieknél hogy van de én azzal szeretném akit szeretek.
2014. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is úgy működünk mint a Nők, akikbe több erkölcs szorul, azoknak nagyon nem mindegy hogy kivel fekszenek össze!

21/F

2014. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jahhh, mikor kivel! :D
2014. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én éretlen 16 éves fejjel még úgy gondolom, mindegy lenne. Az első adandó alkalommal biztosan. Persze azért nem egy útszéli akárkivel. Másztak már rám ilyen sablonos kislányok, őket le is ráztam hamar. De nem feltétlen kellenének hozzá nagyon mély érzelmek. Elég, ha megvan a kölcsönös vonzalom. Bár később biztosan megbánnám...
2014. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

mindegy szerintem mert ez nálunk nem "érzelmi alapú".


A nőknél igen, ezért fontos nekik, hogy olyan partnernek adják oda az "ajándékot" aki megbecsüli őket.


De igazából férfiaknál nincs is olyan hogy szüzesség, és ha esetleg mégis van (inkább csak tapasztalathiány maximum), az meg tök8 hogy kivel teszed meg.


Én pl. örülök hogy futókapcsolatban tettem meg, és nem a barátnőmmel, mert már "normálisan" tudok hozzáálni a szexhez. Nem görcsösen, meg félve.

2014. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:
62%
Szerintem nem görcsös az, ha testileg-lelkileg felkészülsz és a szerelmeddel történik. És hazugság, hogy a férfiaknál nem érzelmi alapú, ugyanúgy érzelmi alapú is lehet, sőt kéne hogy legyen, csak sokan ki tudják ezt zárni, és sajnos ez számít menőnek is. A nők kevésbé tudják kizárni, bár azért őket sem kell félteni :/
2014. jan. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!