Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzességi fogadalom? Vallás?...

Szüzességi fogadalom? Vallás? Szerelem? Kitartás?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Jelenleg 21 éves a barátom. (8 hónapja vagyunk együtt). Nagyon szeretjük egymást, és testileg is vonzódunk egymáshoz. Én viszont meg szeretném tartani a szüzességem a nászéjszakáig. így neveltek a szüleim (ők is megtartották), meg katolikus vagyok, és úgy gondolom, hogy tartozok ezzel Istennek, meg a szüleimnek is. Másrészt, azért szeretném megtartani a szüzességem, mert csak annak a férfinak akarom teljesen odaadni magam, akivel egész életemben szeretkezem majd, egy felbontatlan ajándék akarok lenni számára, csak az övé. Most viszont nagyon vonzódom a barátom iránt, és dilemmában vagyok, hogy mi legyen a fogadalmammal. Félek, hogyha most beadom a derekam, akkor befellegzett a fogadalmamnak, másrészt viszont félek, hogy elveszítem amiatt, hogy annyi éven keresztül várnia kérne rám sex nélkül. Tudom, hogy ez a mai világban ritka, ő azt mondja elfogad igy, de nagyon kivánja már, ami természetes. Emiatt úgy érzem velem van a baj. Ha esetleg tudnám, hogy biztosan ő lesz a férjem, vagy házasság előtt állnánk, akkor talán odaadnám magam. De nagyon rossz ez a szituáció, folyamatosan őrlődök emiatt, mert tudom, hogy ez ilyen különcség a mai világban. Mi a véleményetek?

2014. márc. 15. 12:31
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Semmi olyant nem csináltunk, ami megsértené a szüzességem, nem adtam oda neki magamat, megvannak a határok.
2014. márc. 15. 13:16
 22/42 anonim ***** válasza:
16%

1. Ki mondta, hogy katolikus vagyok?

2. Ki mondta, hogy felsőbbrendűnek gondolom magam?

3. Kire dobtam én követ? El sem olvastam a többiek válaszait, mert lesz*rom. Én a kérdezőhöz intéztem egy választ, az én véleményemet. Elmagyaráznád nekem?


Komolyan mondom, megáll az eszem...

2014. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Hát mindenkinek jobb lenne ha így tenné :/
2014. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

14


Menj orvoshoz, mert elmebeteg vagy!

2014. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Most reagálhatnék, de minek? Már az oviban megtanultam, hogy alacsony intellektuális és intelligenciai szintű emberekkel ne vitatkozzak, nem pazarlom a drága időm erre. Puszi, sziasztok.
2014. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy.
2014. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
katolikus vagyok. nem várnék a nászéjszakáig.
2014. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
90%

"Félek, hogyha most beadom a derekam, akkor befellegzett a fogadalmamnak" Ez igen nagy logikára vall. :D


Egyébként meg tedd, amit jónak látsz, de "felbontatlan" biztos nem leszel. Ez kb olyan mikor csak seggbe engedik, hogy szűz maradjon...


És azon se csodálkozz, ha nem vár meg.

2014. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Csak aztán nehogy a tomboló hormonok miatt siessétek el a házasságot. Ahozz kell egyfajta érettség, és ha túl korán kötitek abból bajok lesznek. Sajnos sok ilyet láttam már, és elég nagy zsákbamacska. Az hogy a petting jó volt, marhára semmit nem jelent. Ahhoz jóval több kell, hogy a másikat szexuálisan kiismerd. (méretek, időtartam, kinek milyen irányú vágyai vannak, alkalmak gyakorisága, igények)

Mellesleg nem azon fog múlni, hogy elhagy-e hogy szüzen mész férjhez vagy nem, de még csak nem is azon házasok vagytok-e vagy sem.

Persze ez csak egyéni vélemény. Úgy élsz ahogy akarsz, amíg törvényt nem sértesz nem nekem ártasz vele. Ha fontos neked a fogadalmad ragasztdj hozzá.

Semmi bajom azzal ha valaki vallásos, amíg engem békén hagy vele. Ha ez a józan gondolkodában akadályozza az illetőt hát egye meg amit főzött.

2014. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
20%

Én, amit el szoktam határozni, amellett kitartok, és nem érdekel mások véleménye. Ezt Neked kell eldöntened, ne hagyd magad befolyásolni. Amúgy én is mag akarom tartani a házasságig, nem érdekel, hogy nem ez a divat.


F

2014. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!