Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzességi fogadalom? Vallás?...

Szüzességi fogadalom? Vallás? Szerelem? Kitartás?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Jelenleg 21 éves a barátom. (8 hónapja vagyunk együtt). Nagyon szeretjük egymást, és testileg is vonzódunk egymáshoz. Én viszont meg szeretném tartani a szüzességem a nászéjszakáig. így neveltek a szüleim (ők is megtartották), meg katolikus vagyok, és úgy gondolom, hogy tartozok ezzel Istennek, meg a szüleimnek is. Másrészt, azért szeretném megtartani a szüzességem, mert csak annak a férfinak akarom teljesen odaadni magam, akivel egész életemben szeretkezem majd, egy felbontatlan ajándék akarok lenni számára, csak az övé. Most viszont nagyon vonzódom a barátom iránt, és dilemmában vagyok, hogy mi legyen a fogadalmammal. Félek, hogyha most beadom a derekam, akkor befellegzett a fogadalmamnak, másrészt viszont félek, hogy elveszítem amiatt, hogy annyi éven keresztül várnia kérne rám sex nélkül. Tudom, hogy ez a mai világban ritka, ő azt mondja elfogad igy, de nagyon kivánja már, ami természetes. Emiatt úgy érzem velem van a baj. Ha esetleg tudnám, hogy biztosan ő lesz a férjem, vagy házasság előtt állnánk, akkor talán odaadnám magam. De nagyon rossz ez a szituáció, folyamatosan őrlődök emiatt, mert tudom, hogy ez ilyen különcség a mai világban. Mi a véleményetek?

2014. márc. 15. 12:31
1 2 3 4 5
 41/42 D Power válasza:
Remélem sokat segített amit írtam. Szívesen máskor is! :) Sok szeretettel nektek :D
2014. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:

Nagyon régi a kérdés, és nem olvastam végig a hozzászólásokat még, így csak ennyit tennék hozzá:

Elszáll az agyam, amikor a csajt orrba-szájjba nyomják, de a szűz hártyája nem szakadt, és ő ettől már hú de erkölcsös, mennyivel jobb azoknál, akik "odaadják magukat" valakinek. Eszement dolog.

2016. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!