Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzességi fogadalom? Vallás?...

Szüzességi fogadalom? Vallás? Szerelem? Kitartás?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Jelenleg 21 éves a barátom. (8 hónapja vagyunk együtt). Nagyon szeretjük egymást, és testileg is vonzódunk egymáshoz. Én viszont meg szeretném tartani a szüzességem a nászéjszakáig. így neveltek a szüleim (ők is megtartották), meg katolikus vagyok, és úgy gondolom, hogy tartozok ezzel Istennek, meg a szüleimnek is. Másrészt, azért szeretném megtartani a szüzességem, mert csak annak a férfinak akarom teljesen odaadni magam, akivel egész életemben szeretkezem majd, egy felbontatlan ajándék akarok lenni számára, csak az övé. Most viszont nagyon vonzódom a barátom iránt, és dilemmában vagyok, hogy mi legyen a fogadalmammal. Félek, hogyha most beadom a derekam, akkor befellegzett a fogadalmamnak, másrészt viszont félek, hogy elveszítem amiatt, hogy annyi éven keresztül várnia kérne rám sex nélkül. Tudom, hogy ez a mai világban ritka, ő azt mondja elfogad igy, de nagyon kivánja már, ami természetes. Emiatt úgy érzem velem van a baj. Ha esetleg tudnám, hogy biztosan ő lesz a férjem, vagy házasság előtt állnánk, akkor talán odaadnám magam. De nagyon rossz ez a szituáció, folyamatosan őrlődök emiatt, mert tudom, hogy ez ilyen különcség a mai világban. Mi a véleményetek?

2014. márc. 15. 12:31
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem jobban jársz ha hamarosan lefekszel vele. Most képzeld el azt a szituációt ha több éve együtt vagytok és sok dolog köt össze titeket és akkor ébredtek rá hogy szexuális értelembe nem illetek egymáshoz. Meg különben is azzal a társal kell együtt lenni akiről biztosan tudod hogy számodra a legjobb. Ha csak egy emberrel kerülsz intím kapcsolatban az életed folyamán akkor pedig nem tudhatod hogy ő az. Ahhoz hogy tudd milyen a jó pár az ágyban kell szerezned tapasztalatot így a rosszat is meg kell tapasztalnod. Személyes véleményem szerint kb 3-4 embert kell intím értelemben megismerned mielőtt megtalálnád a neked valót.

A vallás és annak tiszteletben tartása sok tekintetben egy álomvilág. A való élet eltér ettől és sajnos erre egy idő után rá kell ébredni minden embernek.

2014. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
44%
Én már nem vagyok szűz, de egyéb okok miatt nem tudok a barátommal fél éve szeretkezni, mégis kibírja. Aki tényleg szeret az kivár téged, bár biztos néha nagyon akarni fogja.
2014. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
42%
Én is katolikus vagyok, az egész családom az. De azt nem hinném, hogy tartozok azzal Istennek, hogy szűz maradjak a házasságig. Én attól ugyanúgy hívő, katolikus leszek, ha van egy barátom szerelmesek vagyunk és szexelünk. A biblia is, ha átolvasod tele van szexszel! Ez nem bűn, ha szerelmes vagy és úgy adod át magad neki. Csak ne legyen belőled több pasi ágybetéte! :D
2014. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

„És, hogy álltok ti a házasság előtti nemi élettel?” [...] „Tudja, atya – folytatta a lány –, ha egészen személyes akarnék lenni, akkor azt mondanám: ha én kérném, az azért volna, hogy magamhoz kössem, ha pedig ő kérné, és én beleegyeznék, az meg azért volna, mert nem akarom elveszíteni őt. Márpedig én SZABADON akarok rá igent mondani. Hogyha azonban a testiség nagyon az előtérbe kerül, akkor már ‘test hívja a testet’, a szabadsági fok csökken. Mondják ugyan az ismerőseim, hogy ‘ki kell próbálni előtte’, hogy nehogy ne legyünk egymáshoz illőek, vagy még az is lehet, hogy impotens… de ha én mellette döntök, akkor olyannak akarom szeretni, amilyen: ha impotens, akkor úgy is – de ezt SZABADON akarom eldönteni!”

Forrás: [link]


Érdemes elolvasni alatta a 218 kommentet is. :)

2014. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:

agy házasság előtt állnánk, akkor talán odaadnám magam.


Vagyis tegyük fel, eljegyez, lesz szex, aztán esküvő előtt vége lesz, akkor mi van?

2014. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
szóval a pinádba nem nyúl be vagy mi? csak tudd, hogy úgy is átszakadhat a szűzhártyád, és akkor mi lsez?
2014. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Nem akarod elveszíteni. Nem akarod kielégíteni? Házasodjatok össze minél előbb!

Sok boldogságot! :)

2014. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

#34 Ez olyan gyönyörű!!! Kicsit meg is könnyeztem!!!!! :)


...DE ilyen nincs. :D A szex fontos. Ez biológia, annak nem parancsolhatsz.

2014. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

#5 "csak a szexista barmok írják azt, hogy "hát én biztosan nem várnék" na akkor ők menjenek ba****nak ku**at. "

Pedig az ellenkező véleményűeknek igazuk van! Mi van, ha rossz lesz a szex, mások az elvárások, stb...? Ahogy egy jó barátom mondta:"Több mindent is ki kell próbálni, nem kell egyből megállni az elsőnél!" Nincs 2 egyforma fiú, mindegyik máshogyan csinálja, és ha nem próbálsz ki többet, akkor tuti nem találod meg, a magadnak tökéleteset!

2014. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 D Power válasza:

Amikor már adrenalin pulzál neked a véredben,

És már kevés a fogás a Brembo fékekben,

Amikor már füst száll fel és száz fokon a beton

Az autó meginog, a közönség sikolt

Beállunk a rajthoz, két abroncs a csíkon,

Két Gringo szemez, hogy ki lesz a legjobb

S, mikor csikorog a kerék az aszfalton:

„A gumi kopjon, ne a lelked",- tudod én is úgy tartom

Soha nem hajtok én fejet baby, add meg a jelet

Negyedmérföld és jövök, tetszik a szemed

Direktszűrő, sportkormány, intercooler,

Nem veszem félvállról mellettem egy zsernyák sem húz el

Mindig a plusz kell tele a tartály ma,

A sebességhatárral nem tartotok kordában

Kiengedem a Dzsinnt a k*baszott palackból,

Megnyitom a csapot a nitróból a kalandhoz...

2014. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!