Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit lehet tenni egy végletekig...

Mit lehet tenni egy végletekig elkeseredett szűz fiúnak, akit már a kedves, nem túl népszerű lányok is folyton elutasítanak? Éljen tovább úgy, hogy elbukott a férfiasság mezején vagy szaporodás reményének híján vessen véget minden szenvedésnek?

Figyelt kérdés

,,Viszonzatlan szerelem? Sajnos számomra ismerős téma. Én vagyok az, aki ha meghallja azt a szót, hogy szerelem csak a sok csalódás, a fájdalom jut eszébe. 21 éves vagyok és fiu. Eddig még soha nem volt senkim. Mostanában megijedtem, mert látom, hogy megy el mellettem az élet, telnek a napok, a hetek, az évek, én pedig itt vagyok egyedül. Mostanában rettentően szomorú vagyok, mert nincs akivel beszelgethetek, hozzabujhatok, akit megsimogathatok, aki szeret es akit szerethetek.


Rengeteg csalódáson vagyok túl, nagyon sok és sokféle lánnyal próbálkoztam összejönni eddigi életemben, de mindig megtudtam, hogy kedves aranyos vagyok, sőt rendes is, de valamiért csak a barátom kiván lenni a hölgyemény.Bla,bla,bla...-:) Voltak olyan lányok, akik csak hülyítettek, de voltak olyanok is, akik korrekten az elején mindjárt megmondták, hogy nem lesz belőle semmi. Azóta egypárral a korrektek közül tartom a kapcsolatot barátsági szinten és valahol még mindig vonzódom hozzájuk, mégha sokéve történt is az elutasítás. Persze olyanok is vannak, akiknél nem bánom, hogy nem lett semmi a dologból.

A sikertelenséget azért sem értem igazán, mert sohasem a azokra a lányokra buktam, akik népszerűek, hisz tudtam náluk úgysem lehet semmi esélyem, biztos nem engem választanának, nekik jut elég a valóban jó pasikból. Ezért is mindig a szerényebb, "félrelökött" lányok társaságát kerestem.

Arra gondolok, hogy nálam a fő probléma az is lehet, hogy nem vagyok egy "társaság középpontja", ill. ha bekerülök valahova újként nehezen tudok feloldódni. Nagyon kevés barátom van, de rájuk mindenben számíthatok.

Megannyi helyen próbálkoztam társat találni(net,bulik,disco,suli,stb), de sajnos eredménytelenül.

De tudjátok fáj itt belül, hogy körülöttem mindenkinek van valakije, kapcsolatok jönnek-mennek, én meg itt állok 21 éves fejjel úgy, hogy még életemben nem randiztam(nem beszélve a többiről). És főként az érzelmi és nem a szexuális oldalról hiányzik egy társ.


Aztán az évek és a csalódások múlásával szinte már ellenálló lettem a csalódás ellen, ma egy kudarcon 2-3 nap alatt túl vagyok, régebben ez hetekig eltartott. Persze azért ma is megvisel rendesen, s fel szoktam tenni magamnak a kérdést:Vajon mi lehet a bűnöm, hogy nekem nem jár egy társ? Megmondom őszintén, hiányzik.Rossz egyedül. Olyan jó lenne valakihez tartozni. Lehet, hogy nekem sohasem lesz barátnőm, társam? Lehet, hogy nekem ez rendeltetett? Szomorú!


Köszönöm, hogy végighallgattatok!

Lonely Boy "


2014. márc. 30. 23:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
így 23:39-kor már fáradt vagyok hozzá, hogy végig olvassam. De állítólag mindenkinek megvan a párja, szóval felesleges izgulni
2014. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
,,Állítólag"
2014. márc. 30. 23:41
 3/25 anonim ***** válasza:
a harmadik sorig nekem elég is volt.....21 évesen mi a faxt sírsz már bocs????? Gáz, hogy itt sajnáltatod magad. Mit szóljon akkor az, aki nálad jóval idősebb? Gondolkozz már....
2014. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés kedves Kérdező,mintha csak az én helyzetemet írtad volna le,komolyan.Szinte egy az egyben ugyanezek vannak velem is,csak egy nagyon picivel idősebb vagyok nálad.Én azzal próbálom magam továbbra is úgymond fenntartani,hogy biztosan találok majd valakit,aki szeretni fog.Persze ez korántsem biztos,sőt nehezíti is az esélyeimet,de ezt figyelmen kívül hagyom már. :D

22/F

2014. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Egyetlen ismerősöm sem szűz már 20 felett. Eljárt felettem az idő.
2014. márc. 30. 23:48
 6/25 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy vizuálitásnak van kultúrája manapság, de hihetetlen hogy néhány embernek ez túl hosszú. Amúgy meg sajnállak, kérdező, ha gondolod beszélgethetünk erről privátban, hátha tudok segíteni.
2014. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
2 ismerősöm van, aki 21 felett is szűz volt, azóta eltelt 4 év és még mindig mind a kettő szűz. Ezért gondolom azt, ha valaki túljut ezen a 21-22 éves koron, amikor még egyetemista és ez idő alatt nem történik meg a dolog, akkor jelentősen csökken az esélye, hogy valaha is meg fog történni és minden egyes évvel később frusztráltabb és idegesebb, nők jelenlétében bénázóbb lesz az a pasi
2014. márc. 30. 23:52
 8/25 anonim ***** válasza:
2-3 napig rágódsz egy kudarcon? Max. 10 percet engednék.
2014. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem vagyok az az apatípus" aki majd jól fog keresni és oda tud csapni az asztalra, ha kell. Kapcsolataim sincsenek, csak néhány iszákos haver. Én meg nem ilyen vagyok, aki meg nem trendi iszákos, vagány, az kilóg a sorból, rossz irányban. Lesz jövőre diplomám, a Bsc már megvan, most msc-zek. De ez semmit sem ér.Azt vettem észre, hogy 100 ból 99 lány csak olyan férfival hajlandó összejönni, aki később akár a gyerekei apja is lehet, mintha csak az lebegne a szemük előtt, hogy ha nem apatípus az illető, akkor azzal nem szabad összejönni, akkor sem ha jellemileg, kinézetileg is bejön, de hiányzik az a családfenntartó kisugárzása. Ez nekem nincs meg és a jellemem már nem fog úgysem megváltozni. Félek a nagybetűs magánytól.
2014. márc. 31. 00:04
 10/25 anonim ***** válasza:

#5:

az fel sem merült benned hogy azért baj ez neki mert szeretne már szexelni? nem azért mert elő lenne írva, vagy mert ciki lenne

ha téged börtönbe raknának 1 évre, és nem szexelhetnél, nyilván szar lenne nem? és nyilván nem azért mert elő van írva hogy 1 évet senki nem hagyhat ki szexből

hanem mert hiányozna

ennyi

2014. márc. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!