Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit lehet tenni egy végletekig...

Mit lehet tenni egy végletekig elkeseredett szűz fiúnak, akit már a kedves, nem túl népszerű lányok is folyton elutasítanak? Éljen tovább úgy, hogy elbukott a férfiasság mezején vagy szaporodás reményének híján vessen véget minden szenvedésnek?

Figyelt kérdés

,,Viszonzatlan szerelem? Sajnos számomra ismerős téma. Én vagyok az, aki ha meghallja azt a szót, hogy szerelem csak a sok csalódás, a fájdalom jut eszébe. 21 éves vagyok és fiu. Eddig még soha nem volt senkim. Mostanában megijedtem, mert látom, hogy megy el mellettem az élet, telnek a napok, a hetek, az évek, én pedig itt vagyok egyedül. Mostanában rettentően szomorú vagyok, mert nincs akivel beszelgethetek, hozzabujhatok, akit megsimogathatok, aki szeret es akit szerethetek.


Rengeteg csalódáson vagyok túl, nagyon sok és sokféle lánnyal próbálkoztam összejönni eddigi életemben, de mindig megtudtam, hogy kedves aranyos vagyok, sőt rendes is, de valamiért csak a barátom kiván lenni a hölgyemény.Bla,bla,bla...-:) Voltak olyan lányok, akik csak hülyítettek, de voltak olyanok is, akik korrekten az elején mindjárt megmondták, hogy nem lesz belőle semmi. Azóta egypárral a korrektek közül tartom a kapcsolatot barátsági szinten és valahol még mindig vonzódom hozzájuk, mégha sokéve történt is az elutasítás. Persze olyanok is vannak, akiknél nem bánom, hogy nem lett semmi a dologból.

A sikertelenséget azért sem értem igazán, mert sohasem a azokra a lányokra buktam, akik népszerűek, hisz tudtam náluk úgysem lehet semmi esélyem, biztos nem engem választanának, nekik jut elég a valóban jó pasikból. Ezért is mindig a szerényebb, "félrelökött" lányok társaságát kerestem.

Arra gondolok, hogy nálam a fő probléma az is lehet, hogy nem vagyok egy "társaság középpontja", ill. ha bekerülök valahova újként nehezen tudok feloldódni. Nagyon kevés barátom van, de rájuk mindenben számíthatok.

Megannyi helyen próbálkoztam társat találni(net,bulik,disco,suli,stb), de sajnos eredménytelenül.

De tudjátok fáj itt belül, hogy körülöttem mindenkinek van valakije, kapcsolatok jönnek-mennek, én meg itt állok 21 éves fejjel úgy, hogy még életemben nem randiztam(nem beszélve a többiről). És főként az érzelmi és nem a szexuális oldalról hiányzik egy társ.


Aztán az évek és a csalódások múlásával szinte már ellenálló lettem a csalódás ellen, ma egy kudarcon 2-3 nap alatt túl vagyok, régebben ez hetekig eltartott. Persze azért ma is megvisel rendesen, s fel szoktam tenni magamnak a kérdést:Vajon mi lehet a bűnöm, hogy nekem nem jár egy társ? Megmondom őszintén, hiányzik.Rossz egyedül. Olyan jó lenne valakihez tartozni. Lehet, hogy nekem sohasem lesz barátnőm, társam? Lehet, hogy nekem ez rendeltetett? Szomorú!


Köszönöm, hogy végighallgattatok!

Lonely Boy "


2014. márc. 30. 23:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez történik veled. De én azt mondom, hogy ne add fel és keress tovább. Biztos fogsz találni valakit, mert rendesnek tűnsz.
2014. márc. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem rinyalni kell ba$$zameg..

Legy ferfi. Ezert nincs nod

2014. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Képzeljétek az ő helyébe magatok. Ha veletek ez történne, akkor ti is örülnétek, ha legalább leírnátok, ami bánt. Érzéstelen marhák...


Kérdező, amúgy az igaz, hogy másoknak ne mutasd ki, hogy mennyire el vagy keseredve és ne panaszkodj senkinek. Mert akkor csak meghallgatnak és el fognak kerülni.

2014. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

Társkeresőztem két évig és volt egy-két rendesebb lány, aki visszaírt a levelemre, amit küldtem. De ott is elkövettem azt a hibát, hogy érzelgős voltam és panaszkodtam nekik, hogy nem voltam nővel. Ezután az összes lány menekült, egyik este még írtak, utána már sosem. Tényleg az volt, hogy meghallgattak, aztán magukban leírtak, egy kedves szűz fiú, és menjünk keressünk másik, vagányabb srácot. Egyszerűen semmilyen szinten nincs kereslet a lányok részéről a kedvességre, a megbízhatóságra, nagylelkűségre, ha ez nem párosul nagyon jó külsővel, óriási, mindenkin átgázoló ambíciókkal (van nekem, de nem az az elsöprő), gátlástalansággal, macsósággal, családfenntartó típusú apasággal, stb. Így ezekről is lemondtam, mert ott is ugyanazt a férfit keresik a nők, mint a való életben és én ezt a modellt nem tudom betölteni, megtestesíteni. Ez nem úgy van, hogy megtanulod, nem nagyon lehet ezt tanulni. Vagy annak születsz és azzá fejlődsz tizen x éves korodig, vagy maradsz egyedül. Nem az van már mint apáink korában, hogy szinte bármilyen pasi elkel, komoly verseny van és a nők diktálják az iramot.

2014. márc. 31. 06:53
 15/25 anonim ***** válasza:
16: Wait! Ebből a válaszodból bőven elég elolvasni a 2. mondatot, a többi csak rizsa. Egyszerűen ne mondd el az ismerkedés elején, hogy nem voltál még nővel (és főleg ne panaszkodj, ahogy írták mások is). Ha ezt tartod az egyik legfontosabb dolognak, az nem veszi ki jól magát, illetve elég nagy lúzernek is tűnhetsz a szemükben, pedig lehet, hogy nem is vagy az. Bőven ráér nem sokkal azelőtt, hogy szexuális kapcsolatba lépnél a lánnyal, de igazából akkor se kell az orrára kötni.
2014. márc. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%

Szemléljük csak más dimenzióból a dolgot!


"Én, a szerencsétlen fiú, ismerkedem Veled, félrelökött lánnyal."


Ha félrelökött lánynak tekinted, és Magad is a periférián látod, akkor ugyanannyi az esélyed, mint a népszerű lányoknál, hiszen hozod Magaddal a szituációt!


Ha a "félrelökött lány"-t a világ legszebb lányaként kezelnéd, és Magad az egyetlen hercegnek, aki jó neki, akkor lenne esélyed.


De így, hogy perifériaként kezeled Te is, így biztosan nem.

2014. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Menj el lakásos prostihoz. Az majd segít a bajodon.
2014. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad, volna hány éves vagy kb egy 15 éves tini rinyálásának néztem volna a szöveget. Túl érzelgős vagy. Egyébként sem értem miért a paárkapcsolatra kell feltenned a boldogságod (más nincs az életedben?) Vagy ez csak nálam működik úgy, hogy nem baj ha nincs senkim?


Amúgy tele van túlzásokkal az egész, "bűnöm", "lonely boy" - ha boy-nak látod magad ennyi idősen az baj - a csajokról való eszmefuttatásod akár egy női magazinból is vehetted volna. Amúgy meg nem vagy lekésve semmiről nem tudom, honnan veszed ezt a baromságot, hogy eljárt feletted az idő.

Megmondom őszintén éln sem ismerkednék veled, nekem férfi kéne nem rinyagép teljesen ferde világlátással. (ha 21 évesen leírod magad, mi lesz ha majd a 30-hoz közeledsz és ugyanez a helyzet, a Dunának mész?)

2014. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, ajánlom, hogy olvass PUA, vagy csajozásról szóló tananyagot. Te is észrevetted, hogy a nőknek az kell, aki egyszer apa lehet, nos, erről szól a párkapcsolat, a gének tovaörökítéséről, szaporodásról, evolúcióról, fajfenntartásról. Nem arról, hogy két lélek egymásratalál. Azért nem választanak téged, mert a természetes szelekció során gyengének bizonyultál.
2014. márc. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Kérdező én szivesen besszélgetek veled irj privit.
2014. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!