Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak hogy elmerkej...

Mit csináljak hogy elmerkej menni egy prostihoz?

Figyelt kérdés
22f

2014. ápr. 16. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez a "majd jön amikor jön" azt jelenti ,hogy valamikor 2060 környékén jut barátnőközelbe, ha egyáltalán...
2014. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
#6 tudom mert vagy 100%-os mert a kerdezonek nyalod a segget !! Mindig az igazat adod neki !!! Szanalmas vagy !! A hulyeseget mondod mindenkinek es ezt meg el is hiszik !!
2014. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Abban viszont igaza van hogy a külsőségekre és a pénzre mennek leginkább.
2014. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A majd jön amikor jönt nem arra értelmeztem, hogy a gép előtt várod a sült galambot, mert ha nem csinálsz semmit akkor valszeg tényleg semmi nem lesz. Én ezt arra értettem, hogy az életben azt csinálod ami jól esik, amiben örömödet leled, és előbb utóbb több emberrel ismerkedsz meg ezután jön magától.
2014. ápr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha elég kanos leszel, akkor majd el mersz menni.

De óvatosan, pl. kórházban volt olyan, akinek a lánya is hiv-es, de az anya még boldogan űzi a prosti-ipart. Szóval ésszel...

2014. ápr. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!