Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 30 körüli száz férfit is...

Egy 30 körüli száz férfit is miért akarnak itt kézzel-lábbal meggyőzni a lányok, hogy ne egy prostival veszítse el, hanem várjon még (pár évtizedet :D) az igazira, mert mindenkinek megvan a párja? Holott ezzel lehet lebeszélik és szűz marad a férfi?

Figyelt kérdés

,,Szasz koma!


Hogy a kérdésre is választ kapj: A szüzességét mindenki csak egyszer vesztheti el, ergo összehasonlítást nem tudok mondani, hogy milyen egy fiatallal és egy érettebbel elveszteni, csak azt írhatom meg, nekem milyen volt. Én 21 voltam amikor történt. Egy 40 éves prostit néztem ki magamnak. Nem mondtam meg telefonba, hogy szűz vagyok, csak amikor már a lakásán voltam és beszélgettünk egy ideje. Kedves volt, beleadott apait-anyait és jól éreztem magam. Utána fiatalabb prostikkal is kipróbáltam, nem volt rossz, de az első hölgy volt a legjobb. Én javaslom az érettebb, 30 feletti korosztályt.


Sok sikert, és ne hagyd, hogy meggyőzzenek a "várd az igazit" dumákkal, én is ezt ettem 21 évig és utána a fejemet vertem a falba, hogy nem tettem meg már 18 évesen!

23/F"


Aztán itt vannak az ellenvélemények, pl ez. A pasik legtöbbje már mást javasol. Kinek van igaza?


2014. ápr. 18. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem csak a nők, a jobb lelkületű férfiak is. Simán kinézem, hogy bizonyos helyeken a strigó (remélem ez nem sértő kifejezés), szerzi a kuncsaftokat azzal, hogy ilyeneket ír.


De nyilván innen a gép elől nem tudhatok semmit biztosan. Viszont én biztosan lebeszélném, ha valaki 30 évesen szűz, akkor tuti megvan az oka, pl. hipochonder. Na most egy nagyon hipochonder ember szerinted mire gondolna prostizás után? Kb. hazamegy és a prosti árának kétszeresét költi fertőtlenítőkre...


Mondhatnék még olyan dolgokat miért nem kompatibilis egy 30 évesen szűz pasival a prostizás, de szerintem ez meggyőző. Aki túlesett rajta 18-20 stb. korban az valószínűleg nem volt ilyen, ezért is volt képes rá.

2014. ápr. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem nem kell meggyőzni. 27 éves szűz férfi vagyok, de meg nem fordul a fejemben a prostizás. Nálam ez elvi kérdés. Inkább maradok örökre szűz (amire minden esélyem meg van a külsőm miatt), mint hogy egy prostival veszítsem el. Nem ítélem el azokat, akik mégis ezt teszik, viszont magammal szemben van annyi elvárásom, hogy ne alacsonyodjak erre a szintre.
2014. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 27 vagyok, szűz. Nőm nincs és nem is lesz.... Úgy látszik... Esélytelen


Kösz lányok!

2014. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként a 30asokat már inkább a prostit ajánlják itt a GYK-eken is.
2015. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Van egy 36 éves, szűz haverom. Minden lány, folyton visszautasítja. Azt nem értem, miért nem megy el prostihoz. Pedig, egyszer ki is fizettem volna neki egyet.
2019. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!