Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a baj velem? Részletek...

Mi a baj velem? Részletek lent. (Aki csak szivatni akar az ne irjon, mert segitségre van szüksége nem gunyolodásra. Köszike)

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. Szeretnék lefeküdni a barátommal (még szűz vagyok). egyszer beszéltünk erről és azt mondta hogy neki nem sürgös szoljak ha akarom. Na már most én kész vagyok örülten kívánom, de képtelen vagyok szolni neki, mikor elszánom magam akkor nem jönnek a nyelvemre a szavak. Nem értem mi a baj velem. Azt még hozzá teszem nem vagyok jo a kezdeményezésben eléggé félénk lány vagyok.
2009. dec. 28. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
még nem vagy kész rá ha nem mersz neki szólni
2009. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

21/F Gooombaaa

Az első íróhoz még annyit tennék, h ha kezdeményezni sem, akkor tényleg nem áll készen...

2009. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

szerintem még nem állsz készen, hiszen szólni sem mersz.

de egyébként ebben nincs semmi...találkoztok, csókolóztok, petting, és mondod neki, hogy: "kicsim én már úgy érzem, készen állok a szexre". ennyi.

2009. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is félénk vagyok, de hidd el, örülne neki ha nem szavakkal, hanem tettekkel mutatnád ki neki, hogy szeretnéd. Pl ha valamelyikőtöknél vagytok, kezdj el vele csókolózni, és vedd le közben a ruháit, vagy ha így nem mered, akkor kicsit játékosan vetkőztessétek le egymást, esetleg ágyon kezdj el vele csókolózni és feküdj rá....
2009. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
írd le neki egy cetlire és csempészd be vhova a szobájában ahol tuti h előbbutóbb észreveszi. elolvassa, tudomásul veszi, és legközelebb ő fog kezdeményezni.
2009. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

Semmi baj nincs veled csak még nem estél túl az elsőn. Szerintem ne szólj neki, hanem spontán kezd el vetkőztetni közben csók meg ide-oda nyúlok. Tudod te szerintem. csak vágj bele.

28F

2009. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Mondjuk azt nem tudjuk hány éves vagy.:S
2009. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor együtt vagytok simogasd,puszilgasd... és súgd a fülébe hogy kívánlak.Szerintem ebből leesik neki...
2009. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Most lehet, hogy hülyeségnek fog hangzani amit írok, de megkockáztatom!

A kívánlak a kulcsszó. Suttogd a fülébe mikor már csókolóztok és ölelgetitek egymást.

Ha véletlen ebből nem jön rá akkor jön a "nehezebb" része számodra. Ami pedig az, hogy kezd el simogatni a farkát nacin keresztül, utánna nyúlj be a nacin belülre és úgy simogasd tovább. Nincs olyan pasi aki ebből ne tudná, hogy mire is gondolsz ilyenkor.

Nem kell beijedni töle bár megértelek titeket lányok teljes mértékben.


24/f

2009. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Ajjaj te lány. Ne félj! Ebből, hogy azt mondta a barátod, hogy neki nem sürgős, és tud várni rá, hogy te is akard, látszik hogy szeret téged. Ez egy csodaszép dolog, (nekem is pont ezt mondta), és elolvadok tőle=D Te nem? Egyébként hány éves vagy?

Igaza volt az előttem íróknak... ha ennyire szeret, és neki bármikkor jó, akkor nyugodtan kezdeményezz bármikor. Nem kell közönségesen kifejezni magad, hogy "dugj meg" és hasonlók, fejezd ki magad szépen. Ha úgy tetszik virágnyelven, ez szerintem valami varázst ad az egésznek. Súgd a fülébe először, úgy még közben a szemébe sem kell nézned. Utána sokkal könnyebben menni fog úgy is, ha a szemébe nézel;)

2009. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!