Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tehetnék ilyenkor?

Mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és 16 éves a barátom..mindjárt 3 hónapja hogy együtt vagyunk és szeretnénk a kapcsolatunkat feljebb emelni..mind a ketten szüzek vagyunk..3 hónap alkalmából leszeretnénk feküdni egymással..beszélgettünk már erről sokat,mindent megbeszélünk stb..

anyumnak ezt hogy merjem elmondani ? van egy bátyám meg egy nővérem..először növéremmel beszéljem meg,hogy ő mit gondol erről ? megfogják érteni ?



2014. máj. 20. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:
félek apum meg bátyám reakciójától ha netán ezt megtudnák..:S
2014. máj. 20. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én fiúból vagyok én nem beszéltem meg senkivel hogy mi van tervben amikor elvesztettem a szüzességem, de ha mindenképpen el akarod mondani akkor előbb inkább nővérednek ( attól függ mennyire vagytok jó viszonyban) ... egyébként személy szerin én kiakadnék ha a lányom 14 évesen nemi életet akarna kezdeni...
2014. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aranyos, hogy el akarod mondani anyukádnak. Szerintem is beszélgess vele erről, tudd meg, mi a véleménye. Örülni biztos nem fog, mert még nagyon fiatal vagy a szexhez. Ahhoz érni kell, ennyi idősen nem is érted a lényegét. Kicsit úgy csináltok, mintha a szexet feltétlenül hajszolni kellene, nehogy lemaradjatok róla, vagy ciki legyen, hogy még nem csináltátok ilyen "öregen".

Nem maradsz le semmiről és nem lesz ciki, ha vártok vele. És értékelni is jobban fogod. Kérdezd csak meg anyukádat. :-)

2014. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!