Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék ilyenkor? Nagyon...

Mit tehetnék ilyenkor? Nagyon szeretem, de úgy érzem így is-úgy is szopok.

Figyelt kérdés

Van egy lány,neten ismertem meg,én már láttam róla képet,ő még rólam nem.Sokat beszélünk,de nem merem randira hívni mert nem látott rólam képet,de én már róla igen és nagyon szép.Igaz,hogyha nem kért képet akkor nem akar tőlem semmit? :( Vagy nem érdekli annyira a külső mert megfogta a belső?Ma írta,hogy tegnap végig egy fiúval volt,de utána írta,hogy de "nem volt semmi :)" ez jelentheti azt,hogy azért írta,hogy ne higgyem azt,hogy tetszik neki a fiú és csak barátok?

Kérlek segítsetek.



2014. máj. 12. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit segitsünk? Küldj neki képet.
2014. máj. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem akar olyat kérni amit nem akarsz.
2014. máj. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, érdemes tisztázni, hogy milyen körülmények között ismerkedtetek meg, beszéltetek-e arról, hogy lehetne esetleg valami köztetek, ő ismerkedik-e másokkal, stb.

Összességében: voltam ilyen helyzetben, és nálam az volt a helyzet, hogy tényleg megfogott a másik a személyiségével, úgy voltam vele, hogy mindenképpen szeretném megismerni, bárhogy néz is ki. Azt nem döntöttem el, hogy mit akarok tőle, mert úgy voltam vele, hogy ehhez kell a személyes tapasztalat - és ez alatt nem feltétlenül a külsőt értem, hanem azt, hogy megvan-e az a bizonyos "szikra" kettőnk között. (Jó hír lehet számodra, hogy megvolt. :) )

És igen, lehet, hogy azért írta, hogy nem volt semmi, hogy ezzel jelezze: van esélyed, HA amúgy minden stimmel köztetek. Találkozz vele, add magad, beszélgessetek egy jót, aztán majd úgyis alakul! Csak ne görcsölj rá!

2014. máj. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már magadtól küldened kellett volna, úgy fair. így biztos azt gondolhatja hogy csúnya vagy és amiatt szégyenkezel, és ezért inkább ő is úgy látja jobbnak hogy nem kér képet.
2014. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldj neki képet. Vagy talizz vele, és akkor kiderül, hogy mi lesz. Bármi jobb, mint a bizonytalanság.
2014. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!