Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz srácok mért nem mentek...

Szűz srácok mért nem mentek prostihoz?

Figyelt kérdés

nem gondoljátok hogy egyszer felnőttök a feladathoz és képesek lesztek rá ,miért ilyen gyerekesen fogjátok fel


mért nem mentek kort is



2014. máj. 28. 19:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én voltam, tényleg nem nagy cucc, simán elmehet bárki egyszer kipróbálni. Nem értem miért ellenzik sokan annyira. Egy bulis rib4t megrakni még veszélyesebb.
2014. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Bukor Peti ***** válasza:
köszi, hogy mondtad :-) 22 vagyok. itt lenne az ideje
2014. máj. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én már voltam:)
2014. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A punciszörny megette egy haveromét, így inkább kihagyom :D
2014. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

én se vagyok már szűz. de amikor elvesztettem, pont az volt a legjobb, hogy tudtam hogy itt bizony nem egy menet lesz. hanem még 3-4. és aztán holnap újra. meg holnapután, és azután. És így is volt. (Az más lapra tartozik, hogy múlthéten rányitottam a csajomra ahogy az exével kefél, (egy két éves kapcsolatnak lett így vége))

Aki meg kurrvához megy, jó eséllyel elmegy egyszer fél órára, és utána ki tudja hány év múlva jön az újabb menet.

20F

2014. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Csak, hogy olvass egy megdöbbentő választ is: Egyáltalán nem érdekel a szex...semmilyen formája... 21f
2014. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Aszexuálitásnak hívják az ilyet. Valószínűleg kevés/hiányos a hormontermelésed. Érdemes lenne elmenned orvoshoz...
2014. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Irigyellek 16-os.
2014. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%

Miért irigyled? Örülj neki, hogy egészséges vagy, és vonzódsz a nőkhöz.


A nem túl jóképű/félénk srácoknak, valamivel kompenzálni kell. Műveltség, kemény tanulás, valami hasznos egyetemi szak, karrier, pénz, önbizalom, stílus, edzettség... Ezeken lehet változtatni és ezt imádják a nők.

Van több baromira nem jóképű vagy alacsony ismerősöm, akiknek kimondottan gyönyörű nőik vannak, és hosszú ideje már. Valamivel mind kompenzáltak.


Aki csúnya, és mellette még egy tehetetlen lúzer is, az megérdemli, hogy ne legyen nője. Az arcon és a magasságon nem lehet változtatni, de minden máson igen, csak kemény munka kérdése.


23 éves koromig én is lúzernek tartottam magamat, totál életcél nélkül, csak csapongtam ide oda, lusta voltam és lúzer. Azóta mérnök egyetemre járok, nagyon keményen dolgozok rajta és kezd beérni. Innentől már csak egy lépés a karrier, világszemlélet, önbizalom. Ezt a nők is megérzik...

Meg a legfőbb dolog amire rávilágított, hogy SEMMIT sem adnak kemény belefektetett munka nélkül ingyen. Csak akik eleve olyan géneket kaptak, hogy jóképűek és imádják őket a nők. Mi nem kaptunk ebből, szóval hegyeket kell megmozgatnunk a sikerekért. Így van ez azzal a képpel is, amit a nők látnak belőlünk. A lúzerséggel le lehet és le is kell számolni, akkor simán lesz nője az embernek.


Ha a lúzerség/félénkség egyik forrása a 25+ utáni szüzesség, akkor tessék elmenni prostihoz és túlesni rajta. Legalább egy gonddal kevesebb. Nem szabad félni.

2014. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
(előbbihez még annyi, hogy nekem voltak barátnőim lúzerként is, de nagyon béna vagyok a nőkhöz és félénk, szóval nem sikerült velük elvesztenem... valahogy sohasem jutottam el odáig... szóval ehhez is önbizalom kell, de keményen.)
2014. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!