Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz srácok mért nem mentek...

Szűz srácok mért nem mentek prostihoz?

Figyelt kérdés

Idegessek vagytok mérgesek fusztráltak,szexhiány miatt,mért nem mentek prostihoz kort is

22f



2014. máj. 7. 16:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Már gondolkodtam rajta, csak nem tudom mennyibe kerülne...

Van esetleg tapasztalatod, vagy tipped? 23F

2014. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én tavaly akartam, de csak egy volt kint és az nem nézett ki elég jól, de idén nyáron lehet, hogy elmegyek egy luxusprostihoz, mert már nagyon kúrhatnékom van. Amúgy vannak páran akik azért nem mennek, mert bár nyilván akarnak már k*rni de azért vannak elveik és inkább olyan csajjal dugnának akinek nem kell fizetni, eleinte én is azt akartam de már leszarom.
2014. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én már voltam prostinál, de egyáltalán nem adja vissza azt az érzést, amit egy barátnő nyújtana...
2014. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyok hajlandó fizetni azért, ami alapból mindkét félnek jó kell hogy legyen. Majd ha lesznek ingyenes prostik akkor talán. De jelenleg van párom, akit nagyon szeretek és nem szorulok prostira.
2014. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
3-asnak üzenem, tavaly egy utca szélen állónál 4 ezer lett volna egy dugás de az nagyon nem nézett ki jól. Egy luxusprosti egyszer tavaly elmondta, hogy mennyiért vállalja, annál 15 ezer egy óra, szerintem úgy általánosságban 10 és 30 ezer közt mozog náluk az óradíj.
2014. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy prosti annyit ér, mintha kiverném, csak még fizetni is kell érte.

Szeretetet nem kapok tőle, nekem pedig arra van szükségem, a szex sem ér semmit anélkül.

2014. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszodat 7. természetesen nem utcaihoz mennék.
2014. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15 ezer egy óra? Az szerintem nem a luxus kategória.
2014. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát a luxusok közt gondolom az olcsóbbak közt van aki 15K egy órára. Nincs összehasonlítási alapom, mert nem kérdeztem meg többet, de gondolom, hogy vannak akik elkérnek 30-40 ezer körül vagy még többet is egy órára, vagy lehet hogy van aki több 100 ezret, de ahhoz menjenek a milliárdosok.
2014. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
talán mert némelyeknek van valamennyi igényük maguk felé és egy kicsit még tisztelik is saját magukat.
2014. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!