Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mért vagyok szűz még ha edzek...

Mért vagyok szűz még ha edzek már egy ideje és sokan mondták hogy jól nézek ki? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


20 éves vagyok és még egy kapcsolatom sem volt, sőt semmiféle intim kapcsolatom nem volt még nőkkel, pedig nem az ilyen bombanőknél szoktam próbálkozni akik mindenkinek tetszenek...


2014. jún. 27. 21:28
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Mivel buktam le??
2014. jún. 27. 22:23
 22/32 anonim ***** válasza:
Olvass vissza a kommenteknél.
2014. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Vegyetek fel skype-ra nathanboy936 mindenki bátran ellenőrizte személyem hitelességét
2014. jún. 27. 22:28
 24/32 A kérdező kommentje:
Csak gyanítom ti nem vállaljátok fel az arcotokat kamera előtt...
2014. jún. 27. 22:28
 25/32 A kérdező kommentje:
Sőt leviszem a laptopom pont oda ahol készült a kép ugyanaz a háttér...nem vagyok kamu még viccnek is rossz.
2014. jún. 27. 22:31
 26/32 anonim ***** válasza:

A mi arcunk hogy jön ide? :D Szerintem senkit nem érdekel itt, hogy mások mit gondolnak a saját arcáról.

+ nem hinném, hogy bárkit is annyira érdekelne a dolog, hogy felvegyem skype-ra. A bizonyítás meg: úgy biztos könnyű, ha mondjuk nálatok készült a kép a srácról... :D

2014. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Na mész te a p..csába:D
2014. jún. 27. 22:37
 28/32 A kérdező kommentje:

Ez a kép még a "szőrnövesztő akcióm előtt készült"


[link]

2014. jún. 27. 22:41
 29/32 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban áll a rövid haj! Egy jó séró + arc szőrzet sokat dobhat a megjelenéseden!
2014. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Ha megyek valahová akkor azért előveszem a borotvát,de mostanában csak ilyen remete életet élek és nem járkálok semerre csak dolgozni..de ott meg nem akarok tetszeni senkinek így nem foglalkozom a fejemmel..

Már nincs önbizalmam a sok visszautasítástól, főleg amiket itt kapom, még azt sem hiszik hogy én vagyok a képen.

De ha ez így van akkor az csak azért lehet mert nekem elég hihetetlen helyzetem van és nem sok ilyen ember létezik, ezért azt mondják hogy nem hiszik hogy én vagyok az, mert ennek a srácnak már tuti meg kellett dugnia a fél várost.

Én nem ilyen vagyok, senki nem ért meg. Bonyolult lélek vagyok

2014. jún. 27. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!