Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szülők! Ti mit tennétek, mire...

Szülők! Ti mit tennétek, mire gondolnátok, mit éreznétek, ha a 15 évevs lányotok közölné veletek hogy már nem szűz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 14:46
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Ehh... hat nem nagyon van rendjen igy a dolog. Persze nem teged hibaztatlak. Es anyad miert van ennyire a szex ellen? Vallas van a hatterben, vagy valami mas? (Ha vallas, akkor romai katolikus?)


RJ 19/F

2010. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Klaszak ezek a valaszok:P 15 eves vagyok es Mar lefekdutem a baratommal, nem reg:P szerelembol csinalom meg minden es o is szeret o is szuz volt:P De Mondjuk ahogy ti mondjatok nagyon fntos h ne tiltson a szulo a sextol, nallam peldaul anyukam mindig azt hajtogatta hogy 18 eves koromig ne tegyem meg :| meg ilyenek , meg mai napig sem tudja :) nem merem megtenni..nem a nevelessel van itt baj :P mert nem csianltam tudatlanul atgondolatlanul, de azert nem merem elmondani neki mert mindig kerdezi h nem kerdezi "x" h lefekszel-e mar vele...? en midnig azt valasozlom hogy nem:-j es ezekert nem merem elmondani, hogy hogy reagal :-s Pediog orulnek ha eltudnam neki mondani. Felek ha elmondom neki akkor eltilt tole ilyesmi. :-< Szerintem angoyn nem jo hogy igy all a dolgokhoz...:) En nem bantam emg hogy megtettem, egyedul azt banom h anyukam annyira ellenezte ezt hogy en megtettem es nem mondhatom el neki :) de majd megoldodik remelem :) A tiltas a elgroszabb :-<
2010. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok bocs a helyesirasert :) Amugy ezeken kivul nagyon jo a kapcsolatunk.
2010. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
18:09 18 éves vagy, semmi köze sincs senkinek a magánéletedhez!
2010. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

18:09 vagyok:

Nem vallás, csak a párom nem tetszik anyámnak. Szerintem irigy, mert az ő kapcsolata nem volt fényes sajnos. Nem vagyunk vallásosak:)


Lehet, hogy 18 éves vagyok, de ez csak egy viccé vált a házban, hogy "ha rossz vagy, már kipenderíthetünk a lakásból". Ugyanúgy én vagyok a pici lány, ugyanúgy figyel rám, nem változott a helyzet semmit, van magánéletem, amiről nem tud, de nem akarok benne túl messzire menni, nehogy kikapjak. Ha úgy akarnék továbblépni, hogy ne kapjak ki, még éveket kéne várnom.

Most elszántam magam, hogy megkérdezem őt, haragudna-e vagy sem. Imádkozzatok plz :( Tudom,hogy ez nagyon-nagyon gáz 18 évesen, de nálunk sajnos ez a helyzet (megint jön az, hogy irigy vagyok mindenki másra, akinek nem kell így görcsölnie ilyesmin:D Bár lehet, ez a személyiségemből fakad... mindegy, biztos-ami-biztos. Nem akarok bajt:D)

2010. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
91%

Szoritunk :) Majd meseld el, mi volt, kivancsi vagyok. Sok sikert!


RJ 19/F

2010. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim válasza:
szurkolunk remélem jól sül el.. :)
2010. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
úristen mekkora idióta szülök is vannak még. Nekem sosem volt megtiltva semmi, a szexről sosem beszéltem vele, mindent úgy csináltam ahogy én jónak láttam, mert ez az én magánügyem. Mondjuk mindig volt annyi agyam, h védekezzek.
2010. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
100%

Végig olvastalak titeket:), jo volt!

Nos Nekem van egy 16 éves lányom, aki már 8 hónapja szerelmes. Most szólt, hogy gondolkodnak a dolgon, beszéljük meg a védekezést:), megkérdeztem biztos e benne? igent mondott. Jövöhónapban elmegyünk a nőgyógyászhoz. Hát ennyi! De legalább tudom bízhatok benne, és mindig időben szól, bármiről is legyen szó!

2010. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

ha szereti és megbízik benne akkor ne bántsad.

Kérdezd meg minden rendben van-e megbánta-e?

ha mindenre a megfelelőt feleli semmi gond ha mégis beüt valami gigszer akkor beszéljétek meg nyugodtan

ami miatt viszont bánthatod ha a gyerek iszik vagy cigizik,azért már fizikai dolgokat kaphat.

2010. jan. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!