Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szülők! Ti mit tennétek, mire...

Szülők! Ti mit tennétek, mire gondolnátok, mit éreznétek, ha a 15 évevs lányotok közölné veletek hogy már nem szűz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 14:46
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
ha kellemes élmény volt számára akkor pozitív megerősítésben részesíteném, de mindenképp beszélnék neki arról hogy mostanság hogyan mentek a dolgok. megpróbálnám valamilyen szinten felkészíteni az esetleges csalódásokra
2010. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:

A kor gyermeke sajnos...

Kevés a 12 éves szűz...

2010. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim válasza:
Megkérdezném: És mikor születik az unokám? Fiu lesz vagy lány?
2010. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:
Nem verném örömömben magamat a küszöbhöz,de nem is akadnék ki! Hiszen a szomszéd lánya már 14 évesen nem volt szüz! De azért megkérdezném: kezdjek el gyüjteni az unokám babaruháira?
2010. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
Én amikor ehhez a helyzethez jutottam, egy kicsit nehéz volt elmondani, de nem is volt olyan vészes... a gyerekemnek én azért felvilágosítanám arról, hogy biztos h akivel együtt van azzal szeretné és hogy úgy érzi h itt az ideje... (de akkor veszítse el amikor már azér betöltötte a 14 évet).
2010. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

Én is 15 vagyok, de még nem voltam együtt senkivel. Még nem világosítottak fel "hivatalosan", de rengeteg dolgot tudok, az osztályomból és a társasági körömből kifolyólag. Nekem anyukám egyszer azt mondta, hogy ne vessem oda magamat senkinek, és hogy csak szerelemből tegyem, minden egyéb legyen kizáró ok (a kíváncsiság is). Egyébént a kíváncsiság nem elég. Kell valamennyi bátorág is, azt a kíváncsiság egymagában nem adja!

15/L

2010. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

arra gondolnék, hogy: úristen!!!! mekkora ri.bi!!!!

21f

2010. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!