Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szülők! Ti mit tennétek, mire...

Szülők! Ti mit tennétek, mire gondolnátok, mit éreznétek, ha a 15 évevs lányotok közölné veletek hogy már nem szűz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 14:46
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a lehető legrosszabb megoldás a lecseszés és a tiltás, mert ha szexelni akar, úgyis fog, viszont ha titokban kell csinálni, akkor nem mer majd a szüleihez fordulni, ha mondjuk elszakadt a gumi.

Egyébként egyáltalán nem tartom szörnyűnek (illetve azt tartom szörnyűnek, ha valaki mindenkivel összefekszik, ha szerelemből, egy fix fiúval csinálná, nem gond), hogy valaki 15 évesen elkezdi. Van aki 15 évesen érzi magát készen a dologra, van, aki csak később. Én meghallgatnám nyugodtan, ha tanácsot kérne, adnék, és biztosítanám afelől, hogy bármi van, nyugodtan forduljon hozzám.

2010. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
16%

Ha lepontozol mi a büdös francért érdekel, hogy mit gondolok?

14:47-es voltam...

2010. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
82%

Anyukám innentől felnőttként kezelt.

Nem kérdezte hogy jó volt e.

Csak kb ennyit mondott. "Kislányom ha már képes voltál szexelni, akkor ezentúl viselkedj is úgy az életben mint egy felnőtt".

2010. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim válasza:
73%

Ezen egyszer mindenkinek átkell esni.

Ha a lányod szerelmes volt akkor valószínűleg még boldogabb most és szerintem ez nem rossz dolog.

Ha meg egyéjszakás kaland volt akkor sincs semmi. Később megfogja majd bánni. :)

2010. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
79%
Én anyam mikor megtudta, sírógörcsöt kapott, napokig nem beszélt velem, 2 hónapig nem mehettem le még a boltba se. Ez volt kb fél éve, most leszek 16. Volt, h nem voltam itthon, és unatkozott és kutatott a cuccaim közt, talált óvszert és kidobta gondolta h ezzel megakadályozza h sze.xeljek.. a mai napig ezt emlegeti, nem enged kb sehova ha ez eszébe jut elkezd orditani h te jó ég h lehet h egy ku.rva a lányom? (másfél éve van barátom...) sose volt másom.. és ha számonkérem h h lehet ilyen rosz anya, felháboroddik h ő ennél megértőbb és engedéknyebb nem lehetne.. mert h nincsegy 15 éves lány se aki ilyen "korán"... ilyenkor mondom neki h anya nem 100 évvel ezelőtt élünk..erre jöna zzal hogy a cigányok csinálják ezt.. anyába 1 csepp szeretet sincs.. amikor modnom nekih de én nagyon szeretem őt, elkezd kiabálni h a mónika showba és a joshi bharatba van ez h "hát én anyira szeressem az xy-t".. nem érti meg hogy én szerelmes vagyok.. nem negedi h a barátommal 2en legyek, ha tudja h jön mindig direkt hazajön.. és gondolja h ezzel midnent megakadályoz.. folyton kutat a cuccaim közt, hátha talál óvszert v vmit, a dolog egy uj zárral és kulccsal, illetve azzal h minden "féltett cuccom" a réi mesekönyveim közt 1 fémdobozba van meg van oldva, meg mindi a barátomhoz megyünk.. kérlek.. erősítsen meg valaki abban hogy nem bennem hanem anyámban vana hiba? :S:S L\15
2010. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
62%

Utolso: szerintem is tulzas, amit az anyukad csinal. Azt viszont ertsd meg, hogy szeret teged, es nagyon felt. Egyreszt en is picit korainak tartom a 15-ot (hugom annyi), viszont masreszt nem a koron mulik, hanem az erettsegen.


Lattam mar 15-16 eves csajt, akirol viselkedesre es kinezetre se mondtam volna meg, hogy meg kislany tulajdonkeppen. Szerintem ha felelossegteljes es nem k.rva, szereti a baratjat, akkor csinalja.


Anyukadnak meg probald elmagyarazni, hogy bizhat benned, nem csinalsz hulyeseget, nem vagy k.rva (gondolom, mar probaltad), es probalj minel erettebben viselkedni otthon. Annyira felnottesen, amennyire csak kepes vagy. Hatha ez segit, es rajon, hogy mar nem vagy olyan kislany.


RJ 19/F

2010. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
60%
kösszi utolso:)
2010. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim válasza:
81%

Nem benned van a hiba, Anyukádnak ez nagyon nehezen feldolgozható ezek szerint. Majd kiheveri, remélhetőleg. Nem tudod, h ő mikor veszítette? Esetleg van nővéred?

Az én anyukám megkérdezte: lefeküdtél már vele? Én mondtam, h igen, erre ő: tudtam. 2 perc csönd, és folytattuk, ahol abbahagytuk, persze a kérdések és tanácsok után. Jól esett, h gy fogadta.

Ha szülő lennék, én magamra gondolnék, h én mikor mit csináltam (Semmit se későn :)). Ezt milliószor megfogadtam, biztos meglepődnék, de utána megbeszélnénk és kész, sőt, tanácsokat adnék.

2010. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
32%

Szia.

Én sem vagyok szülö.Csak én már átmentem ezen.13 éves voltam mondjuk és anyukám elvitt nögyogyászhoz mert akkor volt egy komoly kapcsolatom.És a korház elött kérdezte meg h szüz-e vagyok vagy nem.Aztán mondtam hogy nem.Elöször kivolt akadva de aztán bele nyugodott.

2010. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
73%

Én is 15évesen vesztettem el a szüzességemet egy komoly kapcsolatban, szerelmesen, megfontoltan, védekezve stb és jó volt. Még aznap elmondtam anyukámnak,aki azt mondta,h várhattam volna még egy kicsit,megkérdezte,h védekeztünk-e,h jó volt-e meg ilyenek, szóval nem volt belőle semmi veszekedés. Azóta is azzal a fiúval vagyok, mostmár 2 és fél éve, szóval szerintem nincs mit szégyelnem rajta...

18/L

2010. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!