Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szülők! Ti mit tennétek, mire...

Szülők! Ti mit tennétek, mire gondolnátok, mit éreznétek, ha a 15 évevs lányotok közölné veletek hogy már nem szűz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 14:46
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
18%

16:14


Anyádnak igaza van, örülj neki hogy erkölcsben próbál nevelni.

2010. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Erkölcsös nevelés és a személyiségi jogok tiszteletben tartása közt nagy különbség van..
2010. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

18:29 - szerinted csak a nevelesen mulik? Szerintem barati koron is, es azon is, milyen a szemelyisege. Az, meg hogy pofan basznad ezert, nem arrol arulkodik, hogy jol nevelned. En egyszer kaptam pofont gyerekkoromban osszesen, megis meg tudtak nevelni.


RJ 19/F

2010. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Na, figyeljetek. Elmesélek egy tanulságos történetet. Van egy ismerősöm, aki még 45 sincs, de már nagymama. Tiltotta a lányát a szextől, ezért a lány titokban csinálta. Mikor elszakadt a gumi persze nem mert otthon szólni (hogy a ti szavaitokkal éljek, jól pofán baszták volna), és mire kiderült, túl késő volt az abortuszhoz.

Aki nem értené mit akarok mondani (egyesekből kinézem): Tiltással hazugságra neveltek. Abból pedig csak rossz szokott kisülni.

Továbbá nekem meggyőződésem, hogy egy ilyen nem normális szülő, mint a 16:14-esé egy életre rányomja a gyermeke szexuális életére a bélyegét. Sajnálom az ilyen fiatalokat.

2010. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Lassan el kéne fogadni, hogy már nem 1970-et írunk, nem mondom, hogy törvényszerű, de ma már a mindenhonnan ez folyik, a média, de legfőképpen az internet miatt van ez.Nem tudom, hogy ez meddig fajul, de nem tud senki ellene tenni.

Ha tiltod azért is csinálja, inkább fel kéne világosítani, mást nem tehetsz...

2010. jan. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:
100%
Én sem vagyok szülő, de voltak olyan korok, amikor már 14 évesen házasodtak... Szóval nem hiszem, hogy ez olyan új, és akkor még számítógép sem, nemhogy internet nem volt. Azóta változott sok minden, de csak a megszokástól függ, hogy ki mit gondol normálisnak..
2010. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
50%
Egy kiadós rákendróllal teli világégés kellene, hogy mindez megváltozzon. Csak túl puhányak ahhoz az emberek.
2010. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

18 éves vagyok hároméves párkapcsolatban, és anyám még mindig kiverné belőlem a sz*rt is, ha lefeküdnénk végre. És sajna ő követ-sziklát megmozgat a legkisebb gyanúra is, hogy már nem lennék az.

Szal haaz én lányom 15 évesen... nem tetszene, de az ő élete. Az a lényeg, hogy szerelemből tegye, de akkor se egyből az ágynak essen neki.

2010. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
91%

OMG! 18 evesen? 3 eves kapcsolatban? Ehh... es te csak anyad miatt nem? Baratod mit szol hozza?


RJ 19/F

2010. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, csak anyám miatt:D

Párom azt mondta, vár, amíg kell, nem ismerek nála türelmesebbet és szeretőbbet :) Türelem van, csak már... már inkább teher nekem ez a hártya, mint áldásXD (a többi ismerős velem egykorú lány emiatt bánt folyton:S)

2010. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!