Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg ciki szűznek lenni 19...

Tényleg ciki szűznek lenni 19 évesen? L

Figyelt kérdés

Nem rég voltam egy házibulin, ahol az egyik lányt (ő is 19) - a "legjobb" barátnői elkezdtek cikizni, mert a lány kibökte hogy valójában mégsem feküdt le az XY sráccal, úgyh még mindig szűz. Futótűzként végig terjedt a hír a társaságon a lány meg rákvörösen állt a középpontban.

A két kuncogó barátnőm között ott álltam én is fapofával és azon gondolkodtam, hogy akkor most nekem is szégyellnem kéne magam? Mert én is szűz vagyok, és ennek az egyetlen oka, hogy nem találkoztam még olyannal akivel megtettem volna.

Mindig úgy voltam vele hogy ha majd eljön a megfelelő ember, akkor ott lesz a megfelelő idő is hogy megtegyem és egy jó emlék maradjon. Nem fogom odadobni magam csak azért mert néhány vihorászó tizenéves szerint ez ciki.

Viszont elgondolkodtatott a helyzet, és főleg az, hogy sajnáltam azt a lányt a buliról.


Nektek mi a véleményetek erről? Én gondolkodom rosszul?


2014. okt. 27. 14:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy bizonyos körökben hogyan vélekednek a kérdésről, nem mérvadó. Nincs olyan általánosságban vehető dolog, hogy "ciki".

Én ugyanígy vagyok vele, mint te (csak még egy évvel idősebb), és egyáltalán nem szégyellem a dolgot. Ha valaki rákérdez, attól függően, hogy ismerem-e, vagy nem kötöm az orrára, vagy megmondom az igazat. Nem volt még olyan, akivel szerettem volna, illetve nem jött össze. A válaszon általában meglepődnek, mondván "nem gondolták volna", de még senkinek nem volt ezzel problémája. Ez tényleg gonoszan hangzik, de a másik kiröhögése nyilvánosan ilyen dolog miatt alég sokat mond a lányok érzelmi és normál intelligenciájáról.

2014. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Utólag én is bánom, hogy akkor nem nyitottam ki a szám. Sajnos a téma kirobbanásakor nem voltam ott, csak amikor már többen is csacsogtak és kaptam az első "képzeld.." megnyilvánulásokat. Utána kezdtem el keresni, hogy kiről is van szó.

Valószínűleg a banda legnagyobb része már rég el is felejtette az incidenst.

2014. okt. 27. 18:07
 23/29 anonim ***** válasza:
#1 Ki a bánat pontozott le? Aszt rúgnám tökön!
2014. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Na ez engem is érdekelne!
2014. okt. 27. 18:21
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

Pedig logikusan végiggondolhatnád! Egy lány kb. 12 évesen már kinéz valahogy, felkelti a srácok érdeklődését. 13-16 között próbálkozik a suliban a fiúkkal, ezek amolyan járási próbálkozások, elcsattan az első csók, egy-két járásnak nem nevezhető valami. 16-17 évesen valami komolyabb kapcsolat, esetleg több is. És 18-tól már elvárható egy lánytól hogy komolyabb gondolkodású legyen. Egy huszonéves sráccal járjon és legyen nemi élete!

18 fölött csak akkor nem ciki szűznek lenni, ha van párod, akivel MÁR TERVEZGETITEK AZ ELSŐT!

2014. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
78%
#25-os te aztan jo nagy b@lf@$z vagy !
2014. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nektek mi a véleményetek erről? "


Azt h magánügy nekem pl 1 b nőm volt eddig és 20 évesen vesztetem el, még se tudja senki.

Mer nem a hírcsárda vagyok h ezzel menözzek.


25 F

2014. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

"És 18-tól már elvárható egy lánytól hogy komolyabb gondolkodású legyen. Egy huszonéves sráccal járjon és legyen nemi élete! "


Mi vagy te Orbitron álruhában h elvárásokat fogalmazgatsz. Hagy döntse már el ö nem mind ha közöd lenne hozzá.

2014. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
56%
"16évtől elvárható a nőktől hogy évenként szüljenek amig képesek rá"
2014. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!