Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg ciki szűznek lenni 19...

Tényleg ciki szűznek lenni 19 évesen? L

Figyelt kérdés

Nem rég voltam egy házibulin, ahol az egyik lányt (ő is 19) - a "legjobb" barátnői elkezdtek cikizni, mert a lány kibökte hogy valójában mégsem feküdt le az XY sráccal, úgyh még mindig szűz. Futótűzként végig terjedt a hír a társaságon a lány meg rákvörösen állt a középpontban.

A két kuncogó barátnőm között ott álltam én is fapofával és azon gondolkodtam, hogy akkor most nekem is szégyellnem kéne magam? Mert én is szűz vagyok, és ennek az egyetlen oka, hogy nem találkoztam még olyannal akivel megtettem volna.

Mindig úgy voltam vele hogy ha majd eljön a megfelelő ember, akkor ott lesz a megfelelő idő is hogy megtegyem és egy jó emlék maradjon. Nem fogom odadobni magam csak azért mert néhány vihorászó tizenéves szerint ez ciki.

Viszont elgondolkodtatott a helyzet, és főleg az, hogy sajnáltam azt a lányt a buliról.


Nektek mi a véleményetek erről? Én gondolkodom rosszul?


2014. okt. 27. 14:29
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen magánügy... Nekem sincs a homlokomra felírva. Nem szoktam reklámozni, de nem is olyan dolog amit szégyellni kéne. Szerintem.

Csak egyszerűen felbosszantott a helyzet és felmerült bennem néhány kérdés.

Elhihetitek, hogy csalódtam a barátnőimben is. Valahol nem is értem a viselkedésüket. Igaz, meg sem lepne ha az én hátam mögött is somolyognának, szerintem ezt egymással is megteszik. Na ezért lettem az utóbbi időben amolyan magányos farkas típus. az ember ott csalódik ahol a legkevésbé várná.

2014. okt. 27. 14:48
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

A két barátnő egy hülye pitscha. Tényleg róluk miért lehet biztosan tudni, hogy nem szüzek? :D

De most komolyan.

Nem ciki ez. Viszont a két "barátnő" meg az. Ezért kicikizni. Ebből is látszik, hogy a lányok közt nincs igazi barátság. Csak ideig óráig tartó kapcsolatok vannak. Nekem mikor összejött az első csajom akivel már érett a dolog, a haverok pont, hogy segítettek, hogy megtörténjen. Pl, leépítették barátnő testvérét, hogy ne zavarjon, meg ilyenek. A lányok valamiért szeretik egymás kárán jobban érezni magukat, hogy nem olyan nyomorultak mint a másik szerencsétlen. :S Szóval itt a két barátnő tök hülye.

Te meg jól gondolkozol. Eljön az ideje, és tudni fogod. Addig meg minek, ha nem akarod. Ha nem vagyok éhes nem eszem. Nem bonyolult ez. :)

2014. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Hercegnő_: ) ***** válasza:
91%

Ez volt nálam is..a barátnőim egymást beszélték ki,egymás háta mögött,szégyen.

Ezért jobbak a fiú haverok,ők nem pletykálnak annyit :P

2014. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Akkor engem is kinevettek volna? :( 19F
2014. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Egyetértek!

Szerintem a srácok között sokkal erősebb a bizalmi barátság mint a lányok között. ( tisztelet a kivétel)

Nem pletykálnak annyit, és nem az a legfőbb szórakozás hogy mindenki mást kibeszéljenek.

2014. okt. 27. 15:03
 16/29 anonim ***** válasza:
82%
szerintem a lánnyal beszélned kéne hogy ne érezze magát rosszul mert h szerinted ez teljesen normális és szerintem jól esne neki az is, ha elmondanád, hogy te is az vagy :) 22/f
2014. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%
Bárcsak ismeretségi körömben vagy a közelben lenne ilyen normális, érett gondolkodású lány :(
2014. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
65%

Az a két csaj amolyan "dugható" típus? Tehát viszonylag könnyen odaadják magukat a pasiknak ?


A reakciójukból ítélve olyan csajok, akik csak egy alkalomra kellenek a pasiknak.


Viszont egy olyan csaj, aki 19 éves létére még mindig szűz, ergo nem dobta magát oda senkinek, az azt tükrözheti, hogy érett gondolkodású, felelősségteljes NŐ. Az utóbbi típusból van kevesebb sajnos, pedig ezek a nők sokkal értékesebbek, mint a dugható r i b a n c o k.


22/F

2014. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

#16 Beszéltem volna vele szívesen. Futólag ismerem is, csak az a baj, hogy a végén kínos mosollyal elterelte a szót és ugyan úgy bulizott tovább a belőle viccet csináló barátnőkkel... Én meg rövidre zártam a buli végét.


#17 Lehet hogy van, csak szeretünk láthatatlanok lenni. :) Minnél "csendesebb" valaki annál több rejlik benne. Az okosok sosem fitoktatják a tudásuk, ellenben az ostobák ( bocsánat a kifejezésért) a leghangosabbak.


#18 Az a vicces hogy nem az a "dugható típus" egyik sem. Az egyikőjük nemi életéről nem sokat tudok, mert nincs olyan mély kapcsoaltunk, de amennyire én ismerem, nem sok dolga lehetett férfival. Amolyan szájhős. A másikuknak 3 éve van kapcsolata, róla tudnám ha mással is kavarna. Bár a személyisége még engem is megtud lepni néha.


Én pedig az vagyok aki. Nekem is megvannak a hibáim természetesen, de az őszinteségemet senki sem cáfolja.

Egyébként felhoztam a témát utólag, hogy ők mit találtak a helyzetben viccesnek, de őszintén szólva nem tudták megválaszolni.

2014. okt. 27. 17:36
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Amikor cikizték azt a lány és ott állt egyedül és rosszul érezte magát akkor kellett volna mellé állnod és elmondani azt amit fent leírtál. akkor fordult volna a helyzet és a hülyén vigyorászó és csúfolódó tömegnek fagyott volna le az arca. Merj kiállni a véleményed melett és mások mellett is akikkel hasonló cipőben jársz és tudod, hogy a gondolkodásod helyénvaló (mert az!).
2014. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!