Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, Lányok, szerintetek...

Fiúk, Lányok, szerintetek mennyire gáz, ha egy prostival veszítem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmi érzelgős cuccot, csak ha majd a nőmnek kell berakni, akkor már rutinosabban menjen.. Szerintetek ez gáz? Lányok,ti mit szólnátok, ha a párotok bevallaná, hogy egy prosti volt neki az első?

2014. nov. 25. 20:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

én megértem a kérdezőt.

én is eléggé el vagyok keseredve. olyan gát van bennem, hogy már képtelen vagyok ismerkedni. és szeretném valamivel feloldani ezt a gátat végre...

23F

2014. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha meg is csinálod, el ne mondd neki...

Elvesztetted egy buliban vagy akármi.

2014. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
a gát attól nem fog megoldódni, mert lefekszel egy prostival...
2014. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13., hát, mitől fog?
2014. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
13-as: a szeretet látszata is sokat segíthetne...
2014. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem azért, de ha összejönnék egy értelmes nővel (épp alakulóban van) akkor nem akarok a pinája látványától elsülni...Főleg, hogy nem ilyen gyökérnek adtam el magamat.. De azért köszönöm a válaszokat, még megfontolom ezt a döntést.
2014. nov. 25. 22:28
 17/22 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező. Az első időkben a korai magömlés egy teljesen helyénvaló dolog. Azon a prosti nem fog segíteni.

Tudod, ezt még az állatvilágból hoztuk magunkkal. A csoportosan élő állatoknál csak a vezérhím párosodhat a nőstényekkel. Csakhogy nem győzi mindet, így néha akad olyan nőstény, amelyik megáll egy-egy fiatal hímnek. Na itt jön a lényeg: a fiatal hímnek nagyon kell sietnie célba juttatni a magját, mielőtt valamelyik idősebb hím észre nem veszi, és el nem zavarja. Ez az atavisztikus sietség okozza a fiúk korai magömlését.

Most, hogy ezt tudod, talán már nem fog annyira zavarni, ha az első időkben előbb sülsz el, mint szeretnéd.

2014. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17 ezt próbáltad már nőnek is beadni? :D

Mert aki megértő az egyébként is megérti a helyzetet és nem csinál belőle ügyet, de aki nem úgy veszi az kb körbe fog röhögni ezzel a magyarázkodással és elhajt a g**ibe! :D

2014. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%

A kényszer nagyúr:)

Nem gáz, én is prostinál vesztettem el. Bár engem nem is annyira a szüzeség fusztrált, hanem inkább szeretethiányom volt. Ki is kerestem egy kedvesebb lányt a netről, és 2hét morfondírozás után elmentem. Nem bántam meg:)

Jónéhány normális nőt nem zavar ha a társa annó kipróbálta hogy milyen egy prostival. (munkatársaim és ismerőseimből kiindulva)

2014. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ez a szutyok telefon szereti elöbb elküldeni a befejezetlen szöveget.

Na szoval ott tartottam, hogy nem minden csaj fog ezért pitsán rúgni, ha ez kiderülne. Gondolj csak bele, ha van egy párod, imádjátok/szeretitek egymást, elhülyéskedtek, kirándultok meg minden.. Egyszóval pont egymásnak teremtettek benneteket. Ès egyszer elmondod neki hogy régebben voltál egy fizetős lánynál mert fusztrált a szüzességed. Szerinted ő ezért dobna!? Nem hinném hogy egy csekély kis dolog végett elhagyná az élete szeremét a lány.

Másik dolog amit észre vettem, hogy akik nagyon elitélik a prostizós srácokat; na azok pont a pénzes jópasikra buknak. Mondván higy egy macsónak mi szüksége van fizetni a szexért.

A harmadik dolog (báz ez csak a saját agyszüleményem) : sok ilyen kérdésnél írják itt a lányok hogy akkor tuti elhagynák a barátjukat ha ez a prostizás kiderülne. De ezek a lányok írják azt is hogy nekik a kedves, aranyos, hű, barát kell, és hogy nekik nem számít a külső... Ès mégis kivel jönnek össze?!?!

Nem szabad ám annyira adni az irományaikra:)

2014. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!