Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, Lányok, szerintetek...

Fiúk, Lányok, szerintetek mennyire gáz, ha egy prostival veszítem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmi érzelgős cuccot, csak ha majd a nőmnek kell berakni, akkor már rutinosabban menjen.. Szerintetek ez gáz? Lányok,ti mit szólnátok, ha a párotok bevallaná, hogy egy prosti volt neki az első?

2014. nov. 25. 20:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kedves 20-as én értelek, de azért nem kéne a lányokat sértegetni.

Igen ellenzem, de nem azért mert a pénzre mennék vagy mert dobnám a barátom ha kiderülne róla ilyesmi. Ezek nagy hülyeségek amiket nem tudom honnan szedtél.


Szerintem az elsőt igazán jó érzés a szerelmeddel megélni. Ha nem a jövőt nézzük, azt hogy milyen kihatással lenne ez az életedre hanem az élményt, akkor sem ajánlatos prostituálthoz menni. Már csak a te élményed miatt sem.

Meg amúgy is emberileg nekem ez nem egy kellemes viselkedés. De ha más így csinálja nem bánom, csak később majd ne sírjon miatta.

A lényeg, hogy barátom nem félt ilyenektől, első nap megtudtam hogy szűz és nem hogy zavart, kifejezetten örültem neki. ...


Szerintem a legnagyobb hülyeség ilyen miatt prostihoz menni.


Nő létemre én sem izgultam, hogy jaj mi lesz ha? mi lesz ha? mi lesz ha? mi lesz ha nem tudok elmenni? ...


És lehet pont ezért volt "tökéletes"


Azt ajánlom inkább fejben nyugodj meg egy kicsit és utána nem lesz gond.

2014. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
33%
Szerintem ha elmész egy prostihoh, rengeteg dolgot elveszel magadtól, gondolok itt az ölelésekre, csókra stb. Mondom ezt úgy, mint rendszeres kurv.zó. Sajnos, a tapasztalataim szerint ez többnyire egy lelketlen szakma, nem azt fogod érezni, hogy jajj de jó, hogy szeret engem a csaj, hanem egy lelketlen gépet, hidd el, ég és föld az igazi barátnőhöz képest. Szerintem is inkább keress barátnőt és légy türelmes, figyelj rá, hangolódj rá és sokkal jobb lesz szeretkezni, mint egy géppel kielégíttetni magad. Sajnos nekem nincs türelmem, kicsit ki is vagyok égve, ha te is erre vágysz, akkor hajrá.
2014. dec. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!