Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok és szűz elmenje...

16 éves vagyok és szűz elmenjek prostituálthoz vagy várjak egy barátnőre?

Figyelt kérdés
NAGYONkanos vagyok

2014. dec. 12. 23:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha van lóvéd, akkor mehetsz, csak tagadd le az életkorod.


Amúgy meg felesleges.

2014. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%

ha van feles pénzed akkor mindenképpen.

én havonta 2-3x járok prostizni igaz utána mindig meg is bánom, főleg pénz miatt. én nehezen megkeresett pénzemen prosti hamar megkeresi azt.

2014. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

16 évesen nehogymár... qrva fiatal vagy még... majd 20 év körül már érdemes elgondolkozni, hogy valamit szarul csinálsz.


Nálunk 18 évesen sokan még nem is smároltak kb, nemhogy barátnő nem volt :D szüzességet is sokan 18-20 évesen vesztették el gimiben a visszahúzódóbb srácok.

2014. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is szabad nekik 18 év alattival csinálni. A 16 éves kor az még nem kor ilyen szempontból. Olyankor elég sok fiú hasonlóan kanos és tehetetlen. Mondhatnám, hogy várj még, de ne VÁRJ, hanem aktívan mozdulj ki és ismerkedj. Igaz, 16 évesen én se tudtam, hova mehetnék, aztán később rájöttem, hogy van éjszakai élet, vannak diákszervezetek (egyetemeken, de az alatt is néhol), van mindenféle program, koncertek, rendezvények (hogy egy gáz példát mondjak, animés con volt tegnap, rengeteg tizenévessel). A lényeg, hogy tudjál szóba elegyedni, és jó benyomást is tenni, hogy elérhetőséget is cseréljetek. Szóval, lányoknak és jóképűbb fiúknak ölükbe is pottyan az új barát(nő), de mégiscsak jobb a cselekvőképes oldalon állni.

28f

2014. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Jah 16 éveseket nem fognak vállalni, úgy elzavarnak mint macskát szarni. Ezért ők konkrétan letöltendőt kapnának kiskorú megrontásáért vagy pedofiliáért.


Ha meg hazudsz és ott meglát a kapuban, az is cink, úgy is levágja hogy kukacpôcsű 16 éves kissrác vagy :D

2014. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%

a 16 éves már fiatalkorú,nem kiskorú és nem gyermekkorú.

pedofília meg 12 éves kor alatt van.

2014. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ebben lehet igazad van, nem vagyok jogász. ... de az fix, hogy 18 év alatt nem láttam még hirdetőt, szóval ők komolyan gondolják, hogy fiatalkorúval nem kezdenek.
2014. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mármint olyan hirdetőt aki 18 év alattiakat vállal. Ez kb olyan "bűn", mintha gumi nélkül vállalná. Ez pl automatikus kitiltást von örökre egy prostihirdetős oldalról...
2014. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nézz körül milyen lehetőséged van!


Számold ki a nullától mennyi pénzt versz el arra amíg eljutsz az ágyig. Egy prostinál 1 telefon az egyeztetés, 1 telefon, mikor odaérsz. Utiköltség, hogy odautazz, és maga a szex. 20E-ből megúszod. Célorientált, nincs melléduma, nincs kanos hazamentel mert ma sem volt semmi..... Amire fizetsz azt kapod. 100% biztos, hogy lesz szex. És nincs nyafogás, hogy ne fogd meg a cicimet, vagy nem akarom a számba venni a farkadat. Amiben előre megegyezel vele az lesz. És a neten kiválaszthatod azt amelyik a legjobban bejön. Vörös, fekete, szöke, bögyös, telt, csoffadt, magas, alacsony, stb.


Barátnő? Brrrrrrrrrrr..... Ne várj rá! Főleg ne görcsölj rá! Van benne jó, de rengeteg a nyűg, és iszonyú sok a csalódás. Harsányak és megaláznak! Kevés a szex és silány. Jó lehet hagyja gumi nélkül, de .... ha a beetetési időszakon túl vagy nemhogy heti .... havi egy menettel kell beérni. Főzni nem tud, rendetlen, zsigerből fokékony a sztereotípiákra (Anyóst kötelező gyűlölni, a haverjaid csak rosszba visznek azokat is utálni kell, Ő nem mossa ki az alsógatyádat fúúúúúúj!, stb) képtelenek a társas együltétre, mert folyamatosan görcsösen figyelik mikor sérülnek az általuk felállított elvek, hogy azonnal lehessen hisztizni. Üldözési mániások. Kompromisszumkészség 0! Felsőbbrendűségi komplexusuk van, ami miatt még arra sem képesek, hogy egyenrangú partnerként vegyenek részt egy kapcsolatban. Gyerekvállalás? Hát az végképp kiveri a biztosítékot. Azzal csak alárendelné magát egy kisgyereknek (lévén az Anyaság erről szól). A barátnők szava szent, Ők ráadásul még a Te kapcsolatodról is sokkal többet tudnak, mint akár Te magad. Ez is azért van, mert táraságban csak negatívumokat szabad mondani a pasikra! Ha volt exed, az is kíméletlenül lefikázva (külsőleg, társadalmilag, stb módon egyaránt).

Félre ne érts, van olyan nő akiért érdemes élni. Van olyan akivel megéri családot alapítani és aki képes is társként létezni egy kapcsolatban...... akinek van értelme utódot nemzeni. .... de azt nem huszonévesen fogod meglelni. Addig kerüld a klubbokat, kerüld a diszkókat és az iskolai rendezvényeket. Helyettük nézd a netet, válogass a csajok között és ahelyett, hogy fagyikra, Mekire, mozira, kütyükre, ruhákra szórnád el a pénzt - VÁSÁROLJ SZEXET!!!!!


Jah! 16 éves vagy? A korodat tagadd le!!!! Ha egyátalán meg is kérdezik, mond, hogy már elmúltál 18. Ne vetíts, hogy 20 vagy! Csak elmúltál 18!!!!!!!

ÉLLJ!

2014. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
84%

#19


Könyörögve kérlek, mondd, hogy ironizáltál!!

Én 21 éves vagyok, egy éve együtt a barátommal. Én szűz voltam, amikor belekerültem a kapcsolatba, ő nem, de bánja, hogy olyasvalakivel történt meg először/másodjára, akihez semmiféle érzelem nem fűzte, sőt, az első még jól át is .. verte.

Azt hiszem, egy év után a "beetetési időszak" már rég lejárt, ettől függetlenül nem hogy naponta, de akár naponta többször is nagyon szívesen lefekszem vele. Nem vagyok egy kiéhezett ribi, csupán szeretem, és ezáltal kívánom is őt. Nyilván, ha nagy fáradtság van, vagy beteg vagyok, akkor nem történik meg, de az alapeset sosem ez.

Jól főzök, a szerinted utált anyós kifejezetten szeret jönni hozzánk ebédre/vacsorára. A barátom legjobb haverja mára az enyémmé is vált. Alsógatyát, zoknit, inget, akármit kérdés nélkül mosok, gyakorlatilag az első perctől együtt élünk, hivatalosan 8 hónapja, úgyhogy fura is lenne, ha külön indítanék be mosóprogramot magamnak.

Az egyetemet alig várom, hogy befejezzem, és vállalhassunk gyereket. Ennél többet nem is kívánhatnék az élettől. Á, és a barátnők... nincs sok, de azok egytől egyig meg vannak elégedve a barátommal. Egy szónak is száz a vége: meg lehet találni a "magamfélét" huszonévesen is. Azért, mert neked nem sikerült, még ne küldj el senkit prostihoz.

2014. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!