Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt mikor egy kezdő, kissé...

Volt mikor egy kezdő, kissé gátlásos, félénk férfi többet nyújtott nektek, mint aki gyakorlott volt, ha igen miért volt jobb?

Figyelt kérdés
Több történetet hallottam arról, hogy egy félénkebb férfi, akinek nem volt párkapcsolata, jobban kitudta elégíteni a párját és a párkapcsolatban is helytált, még akkor is mikor később jött össze neki.
2014. dec. 18. 15:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Első barátnőm az első szex után nem hitte el, hogy akkor vesztettem el.

Azt hitte, csak hülyítem.

Pedig csak felkészült voltam elméletben, nem csak a biológiával hanem szex terén is sok mindent igyekeztem elolvasni, megtudni aztán elkezdtem az elméletet átültetni gyakorlatba. Na jó, nem voltam rögtön a lepedő mestere, de nem maszatolással kezdtünk. A meglepetéshez hozzátett az is hogy az előttem levő két pasija utólagos elmondása szerint (miután évekkel később összecsiszolódva megtapasztaltuk egymással a minőségi jó szexet), hogy az első kettő szimplán szar volt. Így meg nem volt nehéz villantani. De ha valakit érdekel a téma és nem csak addig, hogy, hogyan vághatja be a lompost minél előbb, hanem, hogy mit is kéne csinálni a puncival, hogy a lánynak jó legyen és fontos az élvezete, tud rá figyelni akkor érhetnek meglepetések.

2015. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!