Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 31 éves szűz vagyok. Menjek...

31 éves szűz vagyok. Menjek prostihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

31 éves múltam. Sajnos eddig nem jött össze csajjal semmi. Társaság hiányában, plusz egészségügyi okok miatt se jártam sehova, így lehetőségem se volt kapcsolat teremtésre. Most 31 évesen járkálok ide-oda, de rengeteg a gátlás, szégyenérzet bennem. Szerintetek segít, ha elmegyek egy prostihoz? Hogyan zajlik egy olyan "találkozó"? Mennyibe kerül?

31F



2014. dec. 31. 12:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
27%

Nem azt mondtam hogy kotta részegre kell innia magát! Csak boldogra! Különben is. Ami nincs azt nehéz összetörni. Józanul sosem lenne rámenős. Az első kudarc után 4 hónapig elemezné mit rontott el.(pedig semmit) Az ilyen képes elhinni egy húsvér nőtől hogy 2 hónapig menstruál (egyfolytában) ..(ez megtörtént eset szintén 30-as szűz pasival.)..

Viszont ha iszik, és azt mondja a csaj hogy húzz innen, lehet hogy türelmetlenségből jól arcon teremti (legyekdiplomatikus). Majd megrázza magát és tovább próbálkozik. Az a baj ha elmenne egy csajhoz, (nemfog)

akkor az élményt a személyhez kötné, és mindemellett fizetéshez. Azaz, soha az életben nem kerülne el arra a szintre, hogy egy teszem azt a pénztárnál feldobott labdát úgy üssön vissza, hogy abból minimum az ajtóig tartó folyamatos beszélgetés legyen! Nincs rá esély. Akik átlagosan, vagy jobban néznek ki, azok ezt nem értik, és nem tudják. Fent említett úrnak csak 1 dobása van! Akármelyik csajnál! Ahhoz pedig gyakorolni kell. És hogy a kudarc ne szegje kedvét, ahhoz bizony boldognak kell lenni!! Nem különlegesnek, nem megértőnek, nem másnak, nem jobbnak, csak boldognak. Mondom BOLDOGNAK! Ehhez valami kell. Valami. És az nem egy fizetős csaj lesz. Az biztos.

2015. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
De hogy nem is a pia fog neki segíteni, az is qrva élet! Szerinted majd 31 évesen elkezd bulikba járni és részegen szintén részeg ribiket felszedni, úgy hogy 0 tapasztalata, szorongása, fóbiái és ehhez hasonló ínyencségei vannak? Megsúgom, a pia ezeket csak felerősítené, így visszájára sülne el a dolog. Ha el is menne egy buliba, maximum ülve egy sarokban, mintha a halálsorra várna, de jó eséllyel 5 perc után menne haza. Úgyhogy jó nagy hülyeséget tanácsoltál szerencsétlennek.
2015. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek az utóbbi kollégával.


Amúgy én tanulmányoztam az alkohol szorongásoldó képességét receptor szinten. Eléggé összetett módon hat egy összetett rendszerre, és mivel mindenki egyedileg van felépítve a receptor mennyiségét tekintve és a GABAergic rendszer nagyon komplex, ezért tök máshogy hat mindenkire.


A szorongást oldja, de főképp depresszív hatású az idegrendszerre. Ahogy az előttem szóló is írta, nem old meg ilyen esetben semmit.

Én régebben kb 25 éves korom előtt minden hétvégén ittam elég durván... és váltig állítom, hogy 1-2-3 sör tökjól feloldotta a gátlásaimat, szorongásaimat, DE az alap gátat nem! Ugyan úgy nem mertem csajokhoz odamenni, ami kaland volt, az véletlenül az ölembe esett egy k... szott részeg csaj, aztán voltak dolgok. így persze lehet nőt fogni, de ettől nekem nem lett jobb semmivel. Nem lettem tőle határozottabb, hogy volt néhány kalandom. Büszke se voltam rá, mert egy részeg pics@ra minek legyen büszke az ember?

Az tuti, hogy bármennyit ittam idegen - és olyan nőkhöz egyedül főleg akik nekem is bejöttek SOHA nem mertem odamenni. Mai napig bennem van ez a gátlás.

Ez olyan mélyen gyökerező, hogy nem lehet kiirtani egy beb.szással.


Amire büszke lehetek, azok a józan "hódításaim"...józanul sokkal jobban vág az agyam, sokkal jobb a szövegem, és bár idegen csajokhoz nem mernék odamenni így sem, az összes barátnőmet józanul hódítottam meg.


A részeg kalandozásiamból csak újabb gátlásokat szedtem össze inkább, és ritkán egy-két visszautasítást, ami nem esett jól.

FŐképp a szüzesség is rámnőtt, hiába voltak barátnőim nem sikerült elvesztenem akkor 18-20, de inkább 22-23 évesen, aztán egyre zárkózottabb lettem ilyen téren, soha nem mertem volna belemenni egy részeg első szexbe... ha előbb elmegyek prostihoz, az rengeteg gátlást feloldott volna, főleg a női testtel kapcsolatban.


Csak 1x elég elmenni, vagy párszor. Már az is rengeteget számít pszichológiailag és szimbolikusan.

2015. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, bármit is válaszolt :)

Helyzet, hogy van pár fiatalabb haverom, és nagyon jó barátom, akik próbálnak azért belehúzni mindenbe, ami kimaradt az életemből. Sajnos ezt már most nehéz, és ugye bepótolni nem lehet... Járok bulizni is néha, és igen, szoktam inni, ami valóban oldja a feszültséget, de sajnos bennem van egy félelem akkor is, hogy félek a csajoktól. Persze amikor éppen sikerül erőt venni, és odamegyek (sajnos nem sok ilyen volt), akkor utána nagyon jó érzés. Volt aki elküldött persze, de az is jó érzés, mert bennem a tudat, hogy megpróbáltam.

2015. jan. 6. 21:47
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

Na ez becsülendő! Gratulálok :)


Figy ez is olyan, hogy nagyon apró lépésekben lehet csak meglépni a dolgokat. Nem megy egyik napról a másikra.

Te és én is későnérő típusok vagyunk. Nem maradtál le semmiről, 30 után kezdődnek a legszebb évek. így is az új mondtás az, hogy 30 az új 40 :D


Szóval a félelmet feloldhatja ha legalább egyszer érzed egy nő illatát nagyon közelről, hozzáérsz meztelenül, megöleled, szeretkezel vele. Onnantól rájössz ők is emberek, két láb, vagina, pár szerv meg egy agy :D

2015. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Én a kérdezőtől idősebb férfi vagyok, és sajnos velem is ez van. De én nemcsak a nőkkel kapcsolatban vagyok ilyen, hanem úgy általában minden emberrel. Persze nem mintha sok lehetőségem lett volna nőkkel ismerkedni.

A prostituáltakat fel sem merem hívni, telefonálni egyébként sem szeretek, meg úgy egyáltalán sem, másokhoz élőben odamenni nemtől függetlenül, csak ha nagyon muszáj valami fontos dolog miatt.

Egyébként nem értem ezt a dolgot, hogy a prostituáltak miért "óvakodnak" a szüzességelvételtől, illetve miért tekintenek erre különös dologként. Rendben van, hogy jelezni kell nekik, hogy figyeljenek oda jobban ilyen esetekben, meg hogy egyáltalán tudjanak róla, de ez a "vállalja-e, vagy sem" nekem valahogy úgy jön le, hogy nekik ez mintha teher lenne. Hát, ennyi pénzért, amennyit elkérnek, szerintem nem kéne annak lenni, hogy másokat bevezetnek a szex várva várt világába. Úgyhogy én egy kicsit értetlen vagyok a prostituáltak gondolkodásmódjával kapcsolatban. És mondom ezt én, aki fel sem meri őket hívni.

A másik dolog meg az, hogy a "számkijelzős telefon" az fontos nekik. Ez ugyan nem kapcsolódik szorosan a témához. de ezt már én is láttam, amikor ilyen oldalakat böngészgettem, hogy a hirdetők egy része kiírja, hogy legyen ilyen az ügyfél telefonja. Ez mit jelent? Én ahogy írtam, ritkán használok telefont, ezek szerint nem mindig írja ki egy telefon a hívó félnek a számát? Ennek mi a jelentősége, esetleg ők is vissza akarják hívni az ügyfeleiket? Miért fontos nekik az, hogy lássák a hívő fél számát?

2015. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

# 36


A mobil telefonon be lehet állítani azt,hogy ne mutassa a saját számot.A szám kijelzést meg gondolom azért kéri,hogy tudja nemcsak szórakozik vele a telefonáló.

2015. jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
A szüzektől meg azért óckodnak szerintem, mert velük ugye foglalkozni kell egy kicsit, míg egy tapasztalt palival gyorsabb és zökkenőmentesebb a menet. És a prostik közül sokan baromira utálják, amit csinálnak, szeretnék gyorsan lezavarni a dolgot, felvenni a lét, és irány a pláza.
2015. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

1. A szüzességelvétel ki van írva, hogy vállalja-e vagy nem. HA nem vállalja, akkor azért, mert szeretik a nem-problémás vendégeket. Akiknek egyből feláll, felvannak izgulva mint állat, 5 perc alatt beledurrannak a lovaglástól, aztán vége is a meccsnek.

Akiket órákig kell állítgatni, vagy sokáig tud kefélni azokat nem szeretik. Esetleg furcsa szokásai vannak. Másik ok azért, hogy ne az ilyen 15 éves kis p..csök hívogassák őket.


2. A hívószámkijelzés alap amikor telefonálsz. Ez azért kell, hogy egyrészt ne hívogassák őket kamuból, másrészt ha egy perverz állat vagy, és utólag kiderül akkor listázzák a számodat és lenyomozható lesz az illető.

Mint az ujjlenyomat olyan ez. Másrészt pedig van nekik egy belső listájuk, amire gyűjtik a furcsa, beteg, perverz alakokat, és onnantól ha feketelistás a szám, akkor nem engedik be a formát.

2015. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Ja és mielőtt elmennétek, alapszabály, hogy veszel egy csomag kotont, és pár napig abba maszturbálsz, hogy szokjad az anyagot... garantáltan más élmény, mint csak markolni a répát.

Én sokkal nehezebben tudok elmenni így, meg a fitymám is érzékenyebb, tehát fáj is kicsit. Ideális esetben 1 hétig felhúzva kéne tartani, hogy hozzászokjon a külvilághoz az ezredes.

2015. jan. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!