Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sosem voltam még szűz lánnyal,...

Sosem voltam még szűz lánnyal, szerintetek ennyi idősen lesz még rá esélyem? 27/F

Figyelt kérdés

A mai lányok már elég hamar elvesztik a szüzességüket 14-18éves kor között.

Ennyi idős lánnyal meg ismerkedni az már pedofilság ilyen idős létemre.


2015. jan. 6. 01:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
hát amúgy igen, örülhetsz ha nincs gyereke :/
2015. jan. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

a 27 év körüli nőknek meg az idősebb pasik jönnek be.

ismertem egy lányt anno 17.5 éves volt és még szűz, azt mondta, hogy az osztálykiránduláson akarja elveszteni a szüzességét. akkor én 24 voltam. lekéstem :D

Szóval ő bőven 14 felett van.

2015. jan. 6. 01:47
 13/21 anonim ***** válasza:
jó de 14 felett szűz?! azok vagy johnny deppetet várják, vagy pedig iszonyat rondák... :( a te korodba én nem válogatnék ennyire
2015. jan. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

18 éven alulival lehet kezdeni, de elég "gáz". 18 évessel viszont szemrebbenés nélkül. Ne foglalkozz a szüleivel :)

20 évessel már én is mernék kezdeni.(31 vagyok)

2015. jan. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

16 éves volt én kicsim amikor megismertem és 2 dolog tudok mondani:


1. irtó szexi volt akkor is, és nem csak szerintem viszont szűz, vagyis :D megbukott az elmélet hogy 14 felett rondák szüzek csak.


2. különösen előnye nincs a szüzességnek maximum ha nem bízol magadban vagy önbizalom hiányos vagy, mert mondjuk a barátnőm nem hiszem hogy ezért, de biztos ez is nyomott rajta de szó szerint levakarhatatlan :D Pedig már együtt vagyunk egy jóideje :D

2015. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez se teljesen igaz.

Saját példámon mondom, hogy jó pár volt osztály-, évfolyamtársam szűzként érettségizett le. Sőt most az egyetemem is jó pár olyan leányzót ismerek, aki még az. És nem vagyunk csúnyák, csak nem jött el a megfelelő srác. :)

Szóval szerintem egy 18-19 éves lánynál simán lehet esélyed. Még több olyant korombeli lányt ismerek, akinek még nem volt komoly kapcsolata. Ha ezt egy lányról megtudod, nagy esély, hogy az illető még szűz.

2015. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nemtudom,hogy miert szeretnel szuz lannyal lenni..

Szerintem oszpontosits a te korodhoz megfelelo szemelyekkel :)


Jah es az elottem szolonak aki azt allitotta 14 felett mar nincsennek szuzek: En lassan 18 leszek es szuz.

Hozzatennem nem azert mert csodara varok,vagy mert "ronda" lennek.Mert sokszor lehetett volna ra alkalmam (ami azt bizonyitja,hogy csunya nem lehetek) de nem fekszek ossze fuvel-faval. ;)

2015. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Akadnak. Én 19 voltam, majdnem 20, amikor összejöttem az akkor 26 éves barátommal. És nem azért, mert csúnya vagyok, hanem mert így alakult.

Szóval vannak még

2015. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék szűz lányt mert ők erkölcsösek, komolyan gondolják amit mondanak és nem csak úgy mellébeszélnek. És talán több érzelem van bennük.

Én legalábbis ezt gondolom róluk.

2015. jan. 6. 21:52
 20/21 anonim válasza:

A tobbseg miatt nem kell minden nőt leirni

Vannak meg rendes lanyok

Csak meg kell talalni

Ja es van olyan nő aki gyereket akar es ferjet

Es nem 35 +os

2015. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!