Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sosem voltam még szűz lánnyal,...

Sosem voltam még szűz lánnyal, szerintetek ennyi idősen lesz még rá esélyem? 27/F

Figyelt kérdés

A mai lányok már elég hamar elvesztik a szüzességüket 14-18éves kor között.

Ennyi idős lánnyal meg ismerkedni az már pedofilság ilyen idős létemre.


2015. jan. 6. 01:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem fogod elhinni: én 28 évesen találtam 21 éves szűz lányt, aki ráadásul nagyon örülne, ha én lennék neki az első. Én meg pont nem akarom vele megtenni, mert nekem nem jön be hozzá eléggé, és ettől neki se lesz igazán jó az első (gondolom én). De úgy tűnik, hogy ez őt nem igazán érdekli... :S Én viszont hülyén fogom érezni magam ettől, megzavarodva, már a randijaink után is úgy érzem, hogy megfáradt a vonzódásom a nőies nőkhöz is. Ha fogdosható barátnak tekintem, akkor végülis nem kéne igazán gondnak lenni, na de ő azt is szeretné, hogy más nővel akkor ne csináljak semmit, ha nyaralok félt, stb. Erről le is állítom.


Szóval esélyed az van rá, de hát kicsi. És a szűz lányok problémásabbak tudnak lenni, ha túl idősek. Ha fiatalt és szellemileg egészségeset találsz, akkor persze tiéd a jackpot.

2015. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!