Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz, ha olyan...

Szerintetek gáz, ha olyan pasival fekszem le elöször aki öregebb, vagy már van sok tapasztalata?

Figyelt kérdés
Félek, hogy béna leszek nála... 16/L.
2010. febr. 5. 23:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ(=
2010. febr. 6. 16:05
 12/17 anonim ***** válasza:
Nézzük csak. Egy 16 éves lány normális családi és baráti háttérrel, aki komoly kapcsolatra vágyik, messze meghaladja a 16 éves srácok korát. Akár 5 évvel is. Ebből kiindulva egészséges lehet a 6-7 év korkülönbség. Pláne, ha belevesszük a számításba, hogy egy 16 éves trófeagyűjtő/ígérgető nehézfiú milyen károkat tud okozni egy nő lelkében. És talán férfigyűlölővé válik. Sajnos sok ilyen eset van. Ha komoly a srác és egészséges a gondolkodásmódja, természetes lesz, hogy Ő vezessen és odafigyeljen a nő lelkére is. 33F
2010. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Korrekció: kor = korának megfelelő gondolkodásmód.

Ha szeret a srác, miért lennél béna előtte. Főleg ha te is szereted.

2010. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

Kicsi lány! Ne hazudj! A csávó biztos,hogy legalább a húszas évei második felében jár (de inkább a harmincas elején)... Várj!!! Várj még vele... Húzd... Ne add oda magad, ameddig csak lehet!!!


Kérdezd meg,hogy kik voltak előtted a barátnői! (Ha gyanúsan sok a fiatal, akkor menekülj!)


Ha jól sejtem, és tényleg igaz, amit gondolok (nem kell válaszolnod,hogy igaz-e... a te dolgod, csak segiteni akarok.) akkor veszélyben vagy lányzó! Egy nálad idősebb férfi elég durva sebeket hagyhat a lelkedben és ezeket kiheverni nagyon nehéz...


Gondolkozz el azon,hogy egy nálad idősebb (vagy ahogy te mondtad ÖREGEBB) férfi, miért akarna veled lenni? Talán szerelmes? (ritka, mint a fehér holló...) Vonzó vagy számára? - nem kizárt... De gondold végig, akarsz-e egy pedofil strigulája lenni?!


Volt egy barátom 16 évesen. Jóval idősebb volt, mint én.. Buta voltam (hiába hittem magam érettnek), lefeküdtem vele.. Együtt voltunk 1 évig. Ő közben fűvel-fával csalt (mint utóbb kiderült) és egyik lány sem volt nálam idősebb.

Utánam egy 15 éves lánnyal kezdett járni.


Ha egyszer megbotlik az ember, az csoda, van olyan,hogy a kor ellenére szerelmesek lesznek az emberek... De ha kétszer, háromszor, négyszer történik, annak oka van. Úgy hívják pedofilia, vagy birtoklsi vágy... Egyik sem túl bizalomgerjesztő!


Ha tévedek... Akkor is várj egy kicsit... Járjátok végig a szamárlétrát szépen lassan... És vigyázz magadra lányzó!

2010. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm(=, vigyázni fogok megígérem.
2010. febr. 8. 15:01
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem neked kell ügyesnek lenni, ha neki van tapasztalata. Lehet hogy béna leszel, az nem baj. Ha majd évek múltán tapasztalattal is béna leszel, az már gáz lesz. Most még nem. Ha jó szerető akkor majd ügyesen megtanít. Reméljük nem csak kihasználni akarja a fiatalságod.
2010. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
szerintem mindenképp tapasztalt pasival kezdj, ha náladnál jóval idősebb is. viszont döntsétek el, mit is akartok szexen kívül egymástól, mert a korkülönbség miatt nem biztos, hogy összeillenétek. én amúgy kissé febofil vagyok, tehát a serdülő csajokra alapból gerjedem, viszont normál kapcsolatra 90% , hogy nem bonyolódnék velük.
2010. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!