Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok olyan 20 on...

Mit gondoltok olyan 20 on éves szüzekről akik csajozni se tudnak de prostihoz se mernek elmenni?

Figyelt kérdés

ismerek több ilyet pénzt gyűjtöttek ki is nézték de nem mentek el

,csajozás meg nem jönn nekik össze ,mit gondoltok erről


sikerül nekik valaha



2015. jan. 21. 18:18
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk pont van egy rágcsálóképű nálam kb másfél fejjel alacsonyabb évfolyamtársam, akinek olyan nője van, hogy elképesztő. Nem rakok ki róluk fotót, mert az sértené a személyiségi jogokat.


Egyszerűen csak valahogy genetikailag egy erőszakos, nagyképű arc, igaz kimondottan okos is és meghódította ezt a csajt. Neki aztán sohasem volt problémája az önbizalommal. Szóval kitudja... lehet valakinél más számít? A nők sem egyformák... de valamit virítani kell az tuti. Vagy jóképűnek kell lenni, vagy sok zs-t legyen, vagy ész és nagyképűség :D


Ő nem szarozott, úgy ráhajtott a legjobb nőre, hogy csak néztünk... Addig dumálta a lyukat a fejébe, míg egyszercsak bejött neki.


A jövőre nézve pedig: Egy másik irányba is folyik a kutatás a "transzhumanizmus" (az ember tökéletesítése a technológia által) jegyében. Bár sokan nem értenek vele egyet, de ez is előrevetítheti a jövőt. Bizonyos egyetemeken külföldön jelenleg is folynak olyan kutatások, amely a gerincvelő ki-és bemenő idegpályáinak jeleit fogó szenzorokkal kapcsolatos. A karrieremet is erre szeretném feltenni. Ilyen módon eleinte a sérült testrészek, kiválthatóak lesznek gépiekkel. (Már működő robotkéz is van, amely érzi a toll simítását, és továbbítja az agyba) Tovább folytatva tehát a távoli jövőben egyesek válaszhatják a test nélküli életet is, hiszen csak a gerincvelő és az agy rejti az igazi öntudatot, ezt kell életben tartani. Erre vannak külső gépek. Eleinte csak halálos betegeknek és öregeknek ajánlott a "műtét", de egészséges emberek is választhatják ezt az életformát. Mik a lehetőségek? Korlátlanok. Már sikerül lassan megfejteni a látás-érzékelés-hallás "kódját", így egy virtuális világban érezhetünk illatokat, egy nő érintését, közel ugyan olyan részletes grafikával mint a valóság.

Ezen kívül, ha a technológia már ott tart kiléphetünk android testben a valóságba is, amely eljuthat olyan szintre, amely a valóság. Nézzétek meg az Almost Human c. sorozatot, a lényeg hasonló.


Kicsit jobban belelátok a jelenlegi kutatásokba, és ezek legkésőbb 50 éven belül megvalósulnak.


Mi biztosan meg fogjuk érni azt a világot, ahol a külső már sokadlagos tényező lesz. Eleinte persze a jómódúak fogják megkapni az effajta lehetőségeket, de a következő fél évszázadban teljesen meg fog változni a társadalmunk, az emberek, az ember mint természeti lény továbbléphet egy új síkra.


Na elkalandoztam, és tudni kell, hogy ez scifi, csak felvázoltam egy érdekes jövőt, és a tudomány jelen állását :) Remény mindig lesz :)

2015. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok. Főleg a félénk és visszahúzódó tulajdonságom a fő okai ennek. Én örülnék, ha még csak huszonéves lennék. Prostituálthoz nem merek elmenni, fel sem merem hívni őket, és pénzem sem nagyon van, de ez utóbbin már nem is múlna a dolog.

Én ezoterikus szemléletű vagyok, és jó volt olvasni ezekről a dolgokról, hogy hol tart a biológia tudomány jelenleg.

Jó lenne, ha kifejlesztenének valamikor olyan, minél életszerűbb női robotokat is, akik úgy vannak beprogramozva, hogy nem törődnek azzal, hogy egy férfi mennyire félénk, és azzal sem, hogy hogyan néz ki, meg hogy mennyi pénze van. Viszont fogékony lenne a neki szóló szavakra, érzésekre, érintésekre.

2015. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a kevésbé jó nők általában sokkal érzékenyebbek és vevőek ezekre a szavakra. Most nem 150 kilós hentesasszonyokról beszélek, hanem normális átlag csajokról, akiknek ugyan úgy ismerkedési gondjaik vannak. Őket szerintem nem nehéz befűzni. Az az igazság, hogy rá is jöttem miért.


Azért mert nem úgy tekintek rájuk, mint egy istennőre, akinek mannát kell áldozni. Csak átlag csajként tekintek rájuk, flegma kissé komisz stílusban. Simán megengedek olyan kicsit elvont humort is, amit imádnak. Ettől teljesen beindulnak. Az a titka, hogy egyszerűen nem érdekel. Nem érdekel mit gondol rólam. Nem érdekel ha nem tetszik neki, az sem érdekel, hogyha lelép (de nem fog), az sem érdekel ha kissé megbántom és átlépek egy flegmasági határt (úgy is visszajön)

Azért nem érdekel, mert tudom hogy nem akarok tőlük semmit, nem vonzanak szexuálisan, nincs meg a kémia. Ennek ellenére belsőre nagyon aranyosak és biztosan a világ legodaadóbb legjobb feleségei lennének.


A legtöbb sikerem akkor volt a nőknél, amikor nem érdekeltek a következmények. Adtam önmagamat.

Csak az a probléma, hogy amint beleszeretek egy lányba, onnantól végem. Onnantól elkezdem figyelni minden szavát, elkezdek kedves lenni, kétszer is meggondolom mit mondok ki, elkezdek szorongani, és leblokkolok.

Egyszerűen nem működik a dolog. Olyan nőkkel képtelen vagyok igazából bármit is kezdeni, akikbe szerelmes vagyok. Sajnos ezt legutóbb sokszorosan megszívtam.


Röviden annyi a történet, hogy egy eléggé szép és jófej lányról kiderült, hogy lehetne köztünk valami. Amíg nem tudtam nem is gondoltam rá, és hasonlóan adtam a szokásos kissé komisz, pimaszkodó humoromat, és imádta. Belémesett, magam sem tudom miért, mert nem vagyok jóképű, se pénzem nincs.

Amint aztán összejöttünk, azt hittem jól megy minden. de nem ment. Egyre kegyetlenebb és gonoszabb lett. Megalázott sokszor a barátaim előtt, és teljesen elhidegült. Aztán kidobott.

Azt mondta már nem szeret. Pont ezért. Megváltoztam. Túl kedves lettem, érzelmes, romantikus, és ettől elborzadnak a nők. Nekik nem ez kell. Ez unalmas és nyálas. Határozott férfias tahóság, kaland, kemény vélemény, hogy azt érezhessék hogy ők a NŐK, és lehet ránk számítani erős férfiakra.


Szóval nehéz, nagyon nehéz kiismerni mi kell a nőknek. Sokszor már akkor döbbensz rá, amikor már menthetetlen az egész. Olyan robotok ők, akik sokszor pont a teljes ellenkezőjét várják a lelkük mélyén, mint amit mondanak. És ez nem hülyeség.

2015. jan. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

...és hogy mondjak valamit, a rágcsálóképű törpe ismerősöm pont így szedte fel az évfolyam legjobb nőjét egyetemen.


Egyszerűen nem érdekelték a következmények. Ő megcsinálta azt, amit én sohasem mertem a jó nőkkel. Tényleg hihetetlen számomra ez az eset, és nem is egyedi. Durván sokat számít, ha valahogy el tudod hitetni magaddal, hogy akivel beszélsz az nem egy istennő, nem angyal, hanem egy húsgombóc, fehérjével, inakkal, gyomorsavval, bélsárral. A nagyrésze csak víz, és az a személyiség csak agysejtek kolóniája, mint egy parlament. Amikor elzavar a francba, akkor sok kis sejtecske szavazással dönti el, hogy alkalmas vagy-e a párzásra vagy sem :D


Különben is, az egész 99,99..% üres tér, csak egy illúzió. Amit látsz teljesen üres, csak nagyon parányi atommagok és körülöttük futkározó elektronok.


Semmi több, csak egy összetett csillagpor származék :D

Ha így gondolsz rájuk, tuti sikered lesz ;)

2015. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
40%
van benne vmi, amit írsz, de végül is hasonló alapon működő dolgot már olvastam/hallottam/nemtudom, h nem szeretik a nők a nyomulós embereket, és vhol meg is értem, nekem se jönne be fordított esetben egy olyan nő, és szeretnek talán lazán ismerkedni, nem azt érezni, h már agyban dugja őt egy férfi, látszik egyesek tekintetéből. :)
2015. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
A nem érdekel mi lesz belőle felfogás az ismerkedésnél is csak akkor számít, mint amúgy minden más, ha az ember jól néz ki. Tapasztalatból tudom, hogy egy ocsmány külsejű férfi így sem képes sikert aratni.
2015. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Ezt elismerem, hogy ez csak akkor működik, ha a saját szintednél "alacsonyabb" rangú nővel történik.


Sajnos itt egyszerűen az evolúcióból adódóan, így vagyunk programozva. 3 secundum elég egy embernek, hogy felmérje a másik alkalmas-e partnernek, "tetszik" vagy "nem tetszik". Onnantól kezdve már elképesztően nehéz felvinni, vagy elrontani a pontszámot.


Ugyanakkor a hörcsögképű ismerősöm hogy volt képes felszedni a legjobb nőt? Valamit mégiscsak tud? Valami olyan plusz van benne, valami olyan elemi lazaság, ami másban nincs. Van hozzá hasonló "szinten" lévő ismerősöm, őróluk lerí egyszerűen, hogy lúzerek. Soha egy nő feléjük sem nézne, mert az arcukra van írva az egész. A kisugárzásuk, az aurájuk 1:1-ben ezt közvetíti a külvilágnak.


A hörcsögképűről pedig sugárzik a magabiztosság, és emiatt más, mint a hasonló külsejű, de lúzer társai.


Képzeljétek el azt, mintha bevennél egy kapszulát, valami drogot, amitől hirtelen elmúlna minden szorongásod, félelmed, önbizalomhiányod, és elhinnéd hogy rendben vagy külsőre, még ha nem is ígyvan?

Emellett még tudnál mondjuk valamit felmutatni.

Muszáj valamit prezentálni. Üres váz, csak a jóképűeknél megy... ha már meg tudod nevettetni, és nem vagy unalmas, az biztosan előrelépés. Ha van egy szenvedélyed, egy komoly életcélod, az is rendkívül pozitív.


Na ezt csinálja a hörcsögképű. Elhiteti másokkal, hogy ő nem lúzer, és be is veszik az emberek. A nők is. Ezért lehet neki egy fejjel magasabb modell alkatú nője. Másoknak meg semmi.

2015. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Hozok egy példát, ehhez viszonyítsátok magatokat. Ez egy ismeretlen srác képe.


[link]


Ő gondolom rondának tartja magát... de a hörcsögképű sem jobb. Ebben a srácban simán látok "fantáziát"... Ha testileg rendben van, elkezd kicsit sportolni, kihúzva jár, a haját rendberakja, érdekes dolgokat kezd csinálni, van szenvedélye, nagyratörő életcélja, elkezd közösségekbe járni, van egy kult műveltsége (irodalom, zene, filmek, aktuális sorozatok esetleg) kialakít valami egyedi stílust... akkor előbb utóbb simán találna nőt, ez tuti.


így erről a képről lerí,hogy egy mackópulóveres lúzer, és teljesen esélytelen a nőknél.

2015. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
28: Ha ő ronda, akkor mi vagyok én? :D Ennél klasszisokkal rosszabbul nézek ki.
2015. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 ethasan válasza:

Csáó!

Ne hallgass a negatív véleményekre! Én is ezzel a problémával küzködtem, és olvastam egy fantasztikus könyvet, ami nagyon sokat segített rajtam, pozitív változásokon megyek át jelenleg is. Az a címe, hogy Nincs Többé Jófiú! :)

2015. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!