Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok olyan 20 on...

Mit gondoltok olyan 20 on éves szüzekről akik csajozni se tudnak de prostihoz se mernek elmenni?

Figyelt kérdés

ismerek több ilyet pénzt gyűjtöttek ki is nézték de nem mentek el

,csajozás meg nem jönn nekik össze ,mit gondoltok erről


sikerül nekik valaha



2015. jan. 21. 18:18
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Igen ezzel totál egyetértek. Ezek nem a barátaid.


Nekem voltak nagyon jó lánybarátaim, akik mindig támogattak, pl csak annyival hogy meglátták a hárpia volt barátnőmet az új pasijával, és csak annyit mondtak, hogy "Pff mekkora szánalmas az új barátja, azért te sokkal jobban nézel ki nála" ... mikor magam alatt voltam.

Nem tudom igaz volt-e, de nekem jól esett.

Támogattuk egymást ha szükség volt rá. Aki ilyet mondott volna nekem, az nem a barátom.


... de nem csak lány szinten, hanem férfi barát szinten sem, basszus a brók azért vannak hogy tuningoljuk egymást, és ha magunk alatt vagyunk akkor segítsenek. Elvigyenek sörözni, pár jó szó és már jobb is.


Amúgy meg mint fentebb írtam, a nők számára "ideális" nice guy belső, amire minden férfiban vágynak, valójában egy hamis illúzió. Mert még sem erre vágynak. Különböznek a nők ez tény, de az biztos, hogy általánosak kijelenthető, a nagyon romantikus, nagyon kedves férfiakat elmarják maguk mellől.


és teljesen jogosan. Nekem sem kellene egy olyan csaj, aki tejben vajban füröszt, nem tud nélkülem élni, állandóan találkozni akar, állandóan romantikusan kedves, nincs önálló véleménye, stb...


Nekem is egy önálló gondolatokkal rendelkező lény kell társnak, akivel jólérzem magamat, jókat tudunk beszélgetni, és normális mértékben kedves, érezteti azért, hogy szeret, ugyannakor szabadnak is érzem magamat, nem fojt meg... nem sír összeomolva, ha 3 napig nem találkozunk, mert egyedül akarok lenni.


Ez fordított esetben méginkább igaz, mert a férfi jellem jobban megkívánja a pimasz határozottságot.

2015. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

...és boncolgatva a korábbi történetemet. Pont ez volt. Állatorvosi ló példa szintű.


A lánnyal sokáig barátok voltunk, de ő belém szeretett, pedig én nem tettem semmit, egy önálló magányos farkas style voltam, egy kemény kőszikla, szinte bosszantotta is, hogy nem kap meg egyből.


Aztán fordult a kocka, mikor összejöttünk én is megváltoztam. Elgyengültem, mint egy viaszbábu. Elmúlt a határozottságom, mert érzékenyen szerettem. Bármit megtettem volna érte, mindig kedveskedtem, és mindig az volt amit ő akart. Soha nem mertem ellene szólni, nem mondtam ki a véleményemet, mert féltem hogy megbántom vele. Bármilyen közös programot kitaláltam, mindig húzta a száját hogy pff ez nem jó. Tul-képp bármit csináltam, az sosem úgy volt, mert mindig leszólta, én meg nyeltem csendben. A szexuális dolgokban is így volt, nyíltan sohasem beszélhettem a vágyaimról pl. Na mindegy részletekbe nem megyek bele, de a vége az lett, hogy kerek szemekkel nézett, hogy "te vagy a legkedvesebb és legjobb barát akit el tudok képzelni"

Pár napra rá szakított, hogy elmúltak az érzelmei.


Pont abba a hibába estem, hogy régóta nem volt barátnőm, és emiatt nem tudtam vele bánni, csak egyhelyben toporogtam egy tócsában, mint egy szárnyatlan veréb egylábú veréb. B...hattam én a kedves belsőmet, meg amit a lányok megérdemelnek, nem ez kellett neki. Neki az a srác kellett, aki annak előtte voltam.

2015. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Hogy mi ebből a konklúzió, aki rondának tartja a külsejét? Sajnos nem tudom.


Az arc az egyetlen igazából, amin csak plasztikai műtét segít. Minden más orvosolható sporttal pl.

Ha tényleg ennyire visszafog benneteket, akkor konzultáljatok egy sebésszel. Gyűjtsetek pénzt és hajrá. Nagyon fejlett már a plasztikai sebészet, egy ismerősöm összeégett arcát nagyon szépen rendbehozták. Rengeteg genetikai rendellenességet is rendbe lehet hozni plasztikai sebészettel.

Ha csak egy picit is de segíthet. Már végeztek teljes arc transzplantációt is külföldön. Most ez durvának hangzik, de ha gyűjtötök pénzt 5-10 éven belül már nem lesz gond a műtét sem, főleg a fejlett sebészeti eljárásoknak köszönhetően. Csak egy a fontos, a REMÉNYT soha ne vesszétek el, addig is pedig gondozzátok a belsőtöket, pellengérezzétek az elméteket, és próbáljatok minél több ismeretet, tudást felszedni. Minden perc amit a külsőtök gyűlöletével foglalkoztok, csak egy centivel lejjebb húz benneteket a gödörbe. Ez az ami biztos. Semmi szégyellnivalótok nincs, ugyan olyan emberek vagytok, mint a legszebb férfiak és nők.

2015. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
...amúgy még én is gondolkozok a plasztikai sebészen, mert csúnyán táskás a szemem. Semmi nem segít rajta, egyik csoporttársam meg is jegyezte, hogy ha reggel meglát olyan a fejem mint egy halálfej. Mintha mindig valami iszonyat brutál buli másnaposság lenne kiülve a fejemen. Ettől szerintem egy pár millió ft-os műtéttel meg tudnék szabadulni ha nagyon akarnék, hegek nélkül.
2015. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, hogy ez az egyik legérdekesebb topic!
2015. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

Tesò,mi köze van a szeptemberben született embereknek a csajokhoz.

Fuck logic.

2018. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

Tesó, minek válaszolsz 3-4 éves kérdésekre?


Nóórmális?

2018. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!