Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok hogy a mai...

Mit gondoltok hogy a mai fiatalok átlagosan 14-15 évessen már elveszitík a szüzességüket? Hova halad a világ? Pedig régen a nászéjszakán vesztették el.

Figyelt kérdés
lásd: [link]
2010. febr. 8. 02:02
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
én annak fogom odaadni magam,akit igazán szeretek és tudom ő is így érez,mert nagyon rossz érzés lenne csak puszta kalandvágyból elveszíteni.vagyis ezt gondolom.és úgy érzem még nem késtem le semmiről,mert ha az utolsó barátomnak odaadtam volna én éreztem volna magam utolsó szemétnek,mert a srác csak ki akart használni
2010. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
az előbbi kommenthez 21/L és szűz
2010. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

ma 23:26


A szex nem igazán kalandvágyból van.

És az "annak akit igazán szeretek" szövegnek semmi értelme. Szerelemből szexelni - ennek így nincs értelme. Ha valakivel szexelsz, akkor azt azért tedd mert kívánod őt is és a szexet is! Nem azért mert szereted. Ez olyan megalázó, és a férfi vonzerejét minősíted le.


Ha nem akarod mert nem vágysz rá, akkor ne szexelj! De ha akarod mert kívánod, akkor ne várj! Tedd meg. Később ugyanolyan jó lesz, max tapasztaltabb leszel. Ez olyan mintha csak 18 éves korodban ennél fagyit először. Ezt is akkor kell kezdeni amikor kívánod, és nem akkor amikor mondják.

2010. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Két kérdés:fiú vagy vagy lány?És miért nincs értelme szerelemből szeretkezni?és hülyeség,hogy nem vágyok rá,mert 16 éves korom óta vágyok rá.

És egy nagyon szélsőséges eset,ha pl szórakozóhelyen találkozom vkivel akivel vonzóddunk egymáshoz,akkor sem az lesz az első,hogy becipelem az ágyba (vagy ő engem)/jól leisszuk magunkat és másnap nem emlékszünk semmire

2010. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Savanyú a szölő öreg?
2010. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Legfeljebb neked savanyú:)
2010. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

ma 09:51


Szerelemből akkor hülyeség szeretkezni ha vágy nincs hozzá. Az már inkább szánalomhoz hasonlít.

2010. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:

23:48

az eszedbe se jutott,hogy lehet valakit egyszerre kívánni és szeretni?

2010. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
de eszembejutott.Csak szánalmas az a pasi aki kb 2 hét után kijön hozzám és egyértelmű,hogy csak le akar fektetni és próbálja elhitetni,hogy így meg úgy szeret.
2010. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
NAGYON LEBECSÜLITEK A FIATALOKAT AZ A BAJ! GUMIT HASZNÁLJANAK ÉS ANNYI!VAGY NEM?
2010. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!