Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A leírtak alapján nektek mi a...

A leírtak alapján nektek mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

13 évesen elvesztettem a szüzességemet a szerelmemmel. 2 hónapja jártunk. Nem bántam meg. Azóta már többször csináltuk, még mindig együtt vagyunk, végtelenül szeretjük egymást. Ő 20 éves.

Érdekel, hogy kívülről ez hogy néz ki, milyen rétegbe tesz engem így a társadalom.


2015. jan. 25. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apád lennék, a gyereknek már nem lenne foga.
2015. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerencsetlen pasas megdöntött egy eretlen kiscsajt. A baj hogyha faterod rajön es nem tetszik neki akkor meg a börtönbe a cicafiú..
2015. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy foga nem lenne, de a tökét megetettem volna vele!
2015. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kamu. Létezik ilyen, de ez nem veled történt.
2015. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Én a helyetekben ezt a titkot nagyon nagyon mélyre elásnám!!!!!!!!!


Ugyanis 20 évesen egy 13 évessel szexuális visszaélés. És január egy óta ez SOSEM évül el!!! Ez bármikor kiderül elítélik érte és börtönt kap!


Ott pedig a nehéz fiúk ha megtudják, hogy egy gyerekkel történt erőszak miatt ül (jogilag szexuális visszaélés) rendszeresen megverik,megerőszakolják, és feltolják neki a seprűnyelet. Anyagyilkossággal inkább ülnék mint nemi erőszakért, mert sitten az a legalja...


Szóval nagyon mély csend legyen, mert neki akkor vége!

2015. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kurtz Bickle ***** válasza:
86%
Buta, naiv kislány rétegbe, akire nem figyel az anyukája. A srácot pedig az elcseszett pedomaci rétegbe, aki szerencsétlen ahhoz, hogy egy korabeli nő érdeklődését felkeltse.
2015. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12 év felett a lány beleegyezése esetén lehet nemi életet élni ha a srác még nem múlt el 18 ha elmúlt akkor már ez se segít.. Hivatalosan..
2015. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"13 évesen...............Érdekel, hogy kívülről ez hogy néz ki, milyen rétegbe tesz engem így a társadalom."

Na neeeeeeeeeee! Ilyet nem ir egy 13 éves!!!

2015. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szegyelld magad 13 evesen a "szerelmed" megjurt aki felnottkoru. Remelem bortonbe kerul neked neg apad kitepi a hajad.
2015. jan. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

tuti kamu de ha nem az lenne

a csávónak átfognám a vállát és elmennénk sétálni


előadnám a hegylakót

CSAK EGY MARADHAT

megásatnám a sírját és ha eléggé összeszarta már magát eltörném minden csontját a végtagjaiba

2015. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!