Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 éves szűz, gátlásos pasi...

29 éves szűz, gátlásos pasi vagyok. Hogyan tudnék lányokhoz közeledni "leblokkolás" nélkül?

Figyelt kérdés

Állítólag jófej vagyok, külsőmmel sincs gond, mégis, ha ismerkedésre kerül a sor, illetve azt érzem, hogy a másik fél érdeklődik irántam, "lefagyok". Zavarbajövök, nem jut eszembe semmi frappáns, keresem a szavakat, stb.


Kezdjek el önfejlesztő tanfolyamokra járni? Netes társkeresőkkel próbálkozom, általában szimpatikusnak tartanak és találkozni is akarnak velem a lányok, én meg nem merek..


2015. febr. 1. 13:06
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

Nem hangoztatom, hogy szűz vagyok, sőt, a baráti körömben kb senki nem tudja rólam, szerintem nem is sejtik. Itt, a gyk-n, anonim módon vallottam csak be a dolgot.


Egyébként kapok visszajelzéseket és ez zavar a legjobban, pl. péntek este egy lány odajött hozzám, hogy szimpatikus vagyok a barátnőjének és elmennék-e velük bulizni. Egy gyors "bocs, de sajnos nem érek rá-t" el tudtam habogni viszonylag normálisan. Pedig tökre szerettem volna..


Anyagiak: szerencsére viszonylag jól megy, de nem szeretném, hogy emiatt érdeklődjön valaki.. érted? Előbb mennék el hivatásoshoz.

2015. febr. 1. 13:19
 12/50 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Nálam se jobb a helyzett, ha meg szólit egy kedves, aranyos pasi, hogy ismerkedne meg hogy be jövök neki, le "rázom" egy mondattal, "Bacsi van barátom" (igazából nincs, de elég félénk vissza húzódó vagyok)


Szoval ne agodj!

2015. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:

Már mért ne aggódjon? Komoly problémával küszködik. És jelenleg nem látja ebből a kiutat.

Egyébként én még odáig se jutottam el mint a tisztelt kérdező, én meg a köszönésen kívül egyszerűen nem tudok mondani egy idegen lánynak többet. Ez nagyon frusztráló tud lenni.

2015. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
45%
A blokkolásgátlót ajánlanám (ABS).
2015. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
És a csajok mellet megálok és megkérdezem alkali sexben benn vagy kétszer már bejött :)
2015. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
..szerencsédre nem írásban kell velük kommunikálnod, lehet kevesebb sikerélményed lenne.
2015. febr. 1. 19:26
 17/50 anonim ***** válasza:
Csak egy prosti segíthet rajtad.
2015. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok nálad, de ugyanebben a helyzetben vagyok sajnos. Prostituálthoz nem megyek, mert fel sem merem hívni. Pénzem sem nagyon van rá, bár ez utóbbin már nem is múlna a dolog. Emellett engem is visszatart az a dolog is, hogy csak a pénzemért csinálná. De tudom, hogy a szükség az nagy úr, és lehet, hogy a kényszer valamikor rá fog vinni.

Én minden emberrel ilyen vagyok, nemcsak a nőkkel kapcsolatban. Persze nem, mintha sokszor beszélgetnék nőkkel. A helyzet groteszksége, hogy nekem nem is kell ilyen dolgoktól tartani, hogy leblokkolok, mivel eleve ismerkedni sincs hol, tehát esély sincsen arra, hogy valaki hozzám odajöjjön.

Most hogy belegondolok, és elképzelem, hogy megtörténik, és valahol valaki odajön hozzám ismerkedési szándékkal, hát ez akkora csoda lenne, hogy én nem mondanék ellent, ha kinézetre tetszene valamennyire, és belemennék abba, hogy elmenjek vele valahová, ami nem egy zajos és nyüzsgő hely. Ezt a ziccert én nem hagynám ki, akármilyen is vagyok, mert ahogyan írtam, ez olyan rendkívüli esemény lenne, amit itt most ki sem tudok fejezni.

Más lehetőség híján én is társkereső oldalakon próbálkozok már igen régóta, de itt már az is csoda, hogy ha egyáltalán visszaírnak valamit. Borzalmas, ahogy ott viselkednek a lányok, nők. Pedig itt az interneten már megvan bennem a kellő bátorság ahhoz, hogy leveleket írjak nekik, végül is elvileg azért regisztrál az ember társkereső oldalra.

Kérdező, hol volt az, ahol egy lány odament hozzád? Ezek szerint te el szoktál járni valahová?

2015. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
prostihoz ne menj. én tudom, hogy nem érdemes. beszélgetned kell csajokkal. olyannal jó kezdeni akivel csak barátok vagytok és azok is maradtok, így nem leszel feszült.
2015. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Na jó,de ha nincs más, akkor muszáj lesz.

Ám miért nem érdemes menni prostihoz?

2015. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!