Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 éves szűz, gátlásos pasi...

29 éves szűz, gátlásos pasi vagyok. Hogyan tudnék lányokhoz közeledni "leblokkolás" nélkül?

Figyelt kérdés

Állítólag jófej vagyok, külsőmmel sincs gond, mégis, ha ismerkedésre kerül a sor, illetve azt érzem, hogy a másik fél érdeklődik irántam, "lefagyok". Zavarbajövök, nem jut eszembe semmi frappáns, keresem a szavakat, stb.


Kezdjek el önfejlesztő tanfolyamokra járni? Netes társkeresőkkel próbálkozom, általában szimpatikusnak tartanak és találkozni is akarnak velem a lányok, én meg nem merek..


2015. febr. 1. 13:06
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Mert a magunkfajta embereknek elsősorba nem a szex hiányzik. Leginkább egy komoly kapcsolat. Kölcsönösen szeretni egy mást. Ráadásul a prostis szex csak a semminél jobb.
2015. febr. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
A kérdezőben viszont lehet, h olyan gátlások vannak, amit csak egy tapasztalt nő - nevezzük akárminek is - tud elmulasztani.
2015. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

nemá hogy nem mersz találkozni egy lánnyal XD

Én se vagyok az a hú de bátor de simán merek találkozni egy lánnyal. Általában a nők azok akik félnek találkozni egy ismeretlennel.

2015. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim válasza:
Gyakorolnod kell egy kicsit! elmész egy fiatal prostihoz lakásra, már az hogy ezt megteszed önbizalmat ad. A csaj megoldja a nyomasztó szűzesseg problémát egy életre, beszélget veled, megmutat mindent, elmondja hogy áll rajtad az ing... A fiatalok jó fejek általában, más emberként fogsz kijönni. 15ezer.
2015. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj el prostihoz, inkább győzd le a gátlásaidat. Ha találkozni akarnak veled akkor mire vársz? Hogy fogsz így ismerkedni? Erre nem prosti a megoldás, hanem az ismerkedés.

Elmondom neked ismerkedés elején mindenki félénk, zavarban van aztán, ha jobban megismeritek egymást onnantól egyre jobban oldódik a hangulat és lehet a végén teljesen feloldódsz. Ehhez mindenképp ismerkedned kell, de azt se görcsösen csináld! Az, hogy szűz vagy még nem kell reklámozni, első randin általában nem kerülnek szóba az exek, de ha esetleg kérdezi akkor mond azt, hogy nem szívesen beszélsz a múltadról a jelen a fontos, aztán ha megkedvelitek egymást utána szóvá teheted, de azt is csak lazán!

Önfejlesztő tanfolyamokat nem ajánlom, mert nagyon drágák és a szokásos kliséket mondogatják, inkább legyél azon, hogy lazább leszel és ha megtetszel egy lánynak akkor ne szalaszd el az alkalmat, mert később megbánhatod!

2015. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Ambivalens vagyok ezzel a prosti-témával kapcsolatban, nagyon taszít, ugyanakkor annyi pasi jár hozzájuk, nameg ez a "könnyebb" út.


Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. febr. 18. 21:45
 27/50 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom 29 ées vagy? Az nagyon gáz
2015. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Akkor mit mondjak én? Én nála is idősebb vagyok, sajnos ez van. Viszont a "gáz" szót azt nem szeretem ilyen dolgoknál, ezt a témát én az elszenvedőjeként, átélőjeként nem így közelítem meg.
2015. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Ugyan, én is gáz dolognak élem meg, vagyis a "ciki" talán jobb jelző - ez olyan dolog, amit nem teszek az ablakba - bár szerencsére nem sokan tudják vagy gondolnák ezt rólam. Utolsó, mi a te "mentséged"?:)
2015. febr. 28. 00:19
 30/50 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a véleményem, nyilvánvalóan én sem említem ezt senkinek.
2015. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!