Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 éves szűz, gátlásos pasi...

29 éves szűz, gátlásos pasi vagyok. Hogyan tudnék lányokhoz közeledni "leblokkolás" nélkül?

Figyelt kérdés

Állítólag jófej vagyok, külsőmmel sincs gond, mégis, ha ismerkedésre kerül a sor, illetve azt érzem, hogy a másik fél érdeklődik irántam, "lefagyok". Zavarbajövök, nem jut eszembe semmi frappáns, keresem a szavakat, stb.


Kezdjek el önfejlesztő tanfolyamokra járni? Netes társkeresőkkel próbálkozom, általában szimpatikusnak tartanak és találkozni is akarnak velem a lányok, én meg nem merek..


2015. febr. 1. 13:06
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) írnál nekem üzenetet?
2015. ápr. 20. 15:55
 42/50 A kérdező kommentje:
..mindegy, azért tényleg köszi a tanácsokat!
2015. ápr. 24. 19:17
 43/50 anonim válasza:
igyál bé előtte
2015. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

En ha nem mentem volna el korabban az eletben nem lett volna csajom, es igy van egy sotet folt a multamban, de ha merlegelem a dolgokat akkor nyertem vele eleg sokat, es ugyebar mindennek megvan az ara.

A kiehezett ferjesek viszont nem rossz otlet, ha eppen bejovos no akad.

Aki azt mondja h valtozz meg magadtol minden segitseg nelkul, az pedig kepzelje el egyik nagyon eros tulajdonsagat es valtoztasson rajta, de legfokeppen ne irjon ilyen lazan odadobott hulyeseget, mintha kb. a vilag legegyszerubb dolgarol beszelnenk.

Az pedig sajnos igaz, h errol nagyon erosen kussolnod kell, mert lesznek olyan csajok mint itt a korabbi valaszolo is, akinek mindegy, h milyen normalis vagy, mindegy, h mennyire szereted, mindegy, h semmi rosszat nem tettel korabban az eletedben, ha prostinal voltal, akkor neked annyi.

2015. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ami nagyon zavarna, az a "futószalag"-érzés.. Ehh, nem tudom:)
2015. máj. 6. 11:51
 46/50 anonim ***** válasza:

Én meg egyszerűen nem vagyok annyira kanos, hogy prostikkal foglalkozzak.

Régebben én is lefagytam, de ennek semmi köze nem volt a nőkhöz. Most sem vagyok egy jó beszélgetőpartner, de azért tűrhető, csak a lányokat túlságosan is neutrálisan kezelem, max annyira vagyok velük férfias, mint egy jófejkedő nagyfater.

Jó tanfolyamot nem tudok. Azonban szerintem az embernek leginkább "élet" kell, mindenféle élmény és teljesítmény, sok jó vagy durva emlék, amelyek után az önbizalom-téma már eszébe sem jut. (csak tényleg fontos helyzetekben)

28/f

2015. máj. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Sajna én meg meglehetősen kanos fajta vagyok:)
2015. máj. 7. 13:37
 48/50 anonim ***** válasza:
Én olyan 1-2 éve nem. Most vagy öregszem, vagy a maszti egy kemény drog és csak kicsinált. :')
2015. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
én meg sose voltam, kivéve, amikor bnő volt. akkor minden percben akartam vele
2015. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
a
2015. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!